Zmarszczki Mezoterapia Osocze Kolagen opinie cennik tanio - Medycyna Estetyczna

Przejdź do treści

Zmarszczki Mezoterapia Osocze Kolagen opinie cennik tanio

ZABIEGI
 
 
Pozbycie się zmarszczek, likwidacja zmarszczek, wygładzenie zmarszczek

Leczenie zmarszczek

 
Zmarszczki na skórze są widoczna oznaką starzenia. Z upływem czasu skóra traci swoją  jędrność, elastyczność, pojawiają się zmarszczki i wyglądamy starzej. Proces starzenia jest nieunikniony i postępujący. Medycyna estetyczna proponuje szereg zabiegów pozwalających pozbyć się różnych zmarszczek by wyglądać młodziej.
 


 
Likwidacja zmarszczek mimicznych. Botox. Toksyna botulinowa.

 
Aby pozbyć się zmarszczek mimicznych  „złotym” standardem jest botox. Toksyna botulinowa hamuje przewodnictwo mięśniowe, co powoduje, że nasze mięśnie przestają się marszczyć i skóra nad nimi się wygładza. Zabieg jest szybki i bezpieczny. Zmarszczki likwidują się po 2 tygodniach. Efekt zabiegu utrzymuje się 4-6 miesięcy.
 


 
Pozbycie się zmarszczek statycznych. Kwas hialuronowy.

 
Zmarszczki statyczne to zmarszczki niezwiązane z mimiką twarzy. Przyczyna powstania zmarszczek statycznych jest utrata jędrności i wiotkość skóry. Aby zlikwidować zmarszczki możemy wykonać zabieg z kwasem hialuronowym usieciowanym. Efekt zabiegu jest natychmiastowy. Zmarszczki wygładzają się a skóra wygląda młodziej.
 


 
Wygładzenie drobnych zmarszczek. Mezoterapia igłowa. Osocze bogatopłytkowe. Kolagen.

 
Drobnych zmarszczek jesteśmy w stanie się pozbyć wykonując zabiegi mezoterapii igłowej. Koktajle zawierające kwas hialuronowy, witaminy, pierwiastki pozwalają „odżywić” nasza skórę, ujędrnić, dogłębnie nawilżyć, aby wyglądała młodziej.  Osocze bogato płytkowe i mezoterapia kolagenem dodatkowo stymulują nasza skórę do produkcji kolagenu. Aby pozbyć się zmarszczek zaleca się wykonanie serii zabiegów 2-3 w odstępie 2-3 tygodni.
 


 
Stymulacja skóry, pozbycie się drobnych zmarszczek. Nici PDO.

 
Nici PDO ujędrniają skórę, pobudzają produkcję kolagenu i elastyny. Są szybką i bezpieczną metoda pozbycia się zmarszczek. Po implantacji w skórze przez okres około 1 roku pobudzają naszą skórę do odnowy. Dają efekt liftingu skóry.
 


 
Pozbycie się „chomiczków”, lifting twarzy, lifting skóry, Nici 4D.

 
Pozbycie się zmarszczek wynikających z procesów starzenia się skóry oraz opadania skóry i powstania tzw. „chomiczków” pozbywamy się wykonując lifting nićmi 4D.  Nić 4D to nitka z polidioksanonu z systemem haczyków, które unoszą skórę i pozwalają pozbyć się „chomiczków”. Efekt liftingu jest natychmiastowy, utrzymuje się do 1.5 roku. 
Jak wygląda zabieg usuwania zmarszczek.

 
Zabieg wykonywany jest w nieczuleniu miejscowym ( z wyjątkiem nici 4D), aby do minimum zniwelować niemiłe wrażenia związane z zabiegiem. Przed zabiegiem skora znieczulana jest kremem zawierającym środek znieczulający. Po zabiegu skora jest nieco zaczerwieniona, obrzęknięta, mogą pojawić się siniaczki lub drobne krwiaki. Po zabiegu można wrócić do codziennych czynności. Po 48 godzinach po zabiegu można nałożyć makijaż.
 


 
Czy zabieg jest bezpieczny.

 
Zabieg jest bezpieczny pod warunkiem, iż wykonywany jest przez osobę przeszkoloną i posiadającą wiedzę z anatomii, budowy skory i technik podania preparatu.
 


 
Jak długo utrzymują się efekty zabiegu.

 
Efekty zabiegu uzależnione są od rodzaju wykonywanego zabiegu. Usieciowany kwas hialuronowy utrzymuje się do 12 miesięcy, botoxu 4-6 miesięcy, nici PDO 12 miesięcy, nici 4D haczykowe do 18 miesięcy. W przypadku nieusieciowanego kwasu hialuronowego oraz kolagenu należy wykonać serię 3 zabiegów w odstępie 3 tygodni i po 6 miesiącach zabieg podtrzymujący efekt.
 
 
 
 
 
 
 
 
biuro@aledniowska.pl
tel: +48 517 056 831
MEDYCYNA ESTETYCZNA WG DR N. MED. AGNIESZKI LEDNIOWSKIEJ
WYPEŁNIACZ ŚLĄSK
dr n. med. Agnieszka Ledniowska
Wróć do spisu treści