Niechirurgiczna poprawa owalu twarzy pomoc opinie cennik tanio forum - Medycyna Estetyczna

Przejdź do treści

Niechirurgiczna poprawa owalu twarzy pomoc opinie cennik tanio forum

ZABIEGI
odmładzanie twarzy dr n. med. Agnieszka Ledniowska
odmładzanie twarz - dr n. med. Agnieszka Ledniowska

zdjęcia prezentują lifting nićmi haczykowymi /przed i po/ - likwidacja nawisów skóry

zabieg polega na uniesieniu tkanek miękkich twarzy -likwidacja nawisów skóry twarzy. Twarz staje się bardziej świeża z wyglądu, odmłodzona. Widoczne przywrócenie trójkąta młodości.
NIECHIRURGICZNY LIFTING TWARZY - ALTERNATYWA OPERACJI PLASTYCZNEJ :)


Lifting twarzy – nici haczykowe 4D. Jak odmłodzić twarz, pozbycie się chomiczków, poprawa owalu twarzy
 
Wraz z wiekiem skóra podlega procesom starzenia, zmniejsza się liczba włókien kolagenowych, elastyny, staje się wiotka, pojawiają się drobne linie i zmarszczki. Pierwsze oznaki starzenia widoczne są po 25 roku życia. Zanika nam „trójkąt młodości”, pojawia się „trójkąt starości” oraz tzw. chomiczki.
 
 
Lifting twarzy. Nici liftingujące 4D. Niechirurgiczny lifting twarzy, odmłodzenie twarzy niechirurgiczne
 
Nić haczykowa 4D jest specjalnie opracowaną nitka z systemem mikroskopijnych haczyków. Haczyki ułożone są gęsto dookoła nici w czterech wymiarach stąd nazwa 4D. Nitka po implantacji pod skóra mechanicznie utrzymuje tkanki oraz dodatkowo pobudza syntezę kolagenu, elastyny i własnego kwasu hialuronowego. Nici liftingujące stanowią alternatywę dla liftingu chirurgicznego.
 
 
Jak wygląda zabieg implantacji nici? Nici 4D haczykowe
 
Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym więc jest niebolesny. Nitka implantowana jest po skórę przy użyciu kaniuli.
 
 
Jak wygląda skóra po zabiegu?
 
Po zabiegu skóra zwykle jest obrzęknięta, mogą pojawić się nierówności w przebiegu nitki, asymetria, siniak, krwiak. Wszystkie objawy są przemijające.
 
 
Czy jest zabieg alternatywny?
 
Istnieje możliwość wykonania liftingu twarzy kwasem hialuronowym lecz zadedykowany jest on pacjentkom u których kości policzkowe są mało zaznaczone. U osób z „dużymi” policzkami dodatkowe podanie kwasu hialuronowego za niezadawalający efekt.
 
 
Dlaczego implantacja nici?
 
Nici haczykowe są zabiegiem bezpiecznym, skutecznym i umożliwiają cym uzyskanie lifting twarzy bez skalpela. Rekonwalescencja po zabiegu jest znacznie krótsza niż po tradycyjnym liftingu, nie pozostawiają blizn, nacięć. Są skuteczna alternatywą dla liftingu chirurgicznego.
 
 
Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?
 
Efekt zabiegu utrzymuje się około 15 miesięcy. Po upływie tego czasu można zabieg powtórzyć.
 
Po zabiegu (w przypadku niezadawalającego efektu, zaimplantowania zbyt małej ilości nici) można zaimplantować dodatkowe nitki.
 
 
Do kogo przeznaczony jest zabieg?
 
Zabieg przeznaczony jest dla każdej osoby, która chciałaby poprawić owal twarzy, pozbyć się „chomiczków”, przywrócić twarzy młodość.
 
 
Czy do zabiegu należy się przygotować?
 
Nie ma konieczności specjalnego przygotowywania się do zabiegu. Ważne aby w dniu zabiegu nie zażywać lęków przeciwbólowych z wyjątkiem paracetamolu, dzień przed zabiegiem nie spożywać alkoholu, witaminy E oraz produktów zawierających miłorząb japoński.
 
 
Co jest najważniejsze w zabiegu?
 
Najważniejsze  jest pozytywne nastawienie Pacjentki do zabiegu. Nici liftingujące są przełomową metodą liftingu twarzy, bezpieczną i skuteczną.
 
Zabieg daje zadawalające efekty, a osoby które wykonały zabieg chętnie wracają na kolejny.
 
 
biuro@aledniowska.pl
tel: +48 517 056 831
MEDYCYNA ESTETYCZNA WG DR N. MED. AGNIESZKI LEDNIOWSKIEJ
WYPEŁNIACZ ŚLĄSK
dr n. med. Agnieszka Ledniowska
Wróć do spisu treści