Niechirurgiczna poprawa owalu twarzy - jaka skuteczna pomoc? - Medycyna Estetyczna

Tel: +48-517-056-831
Przejdź do treści
zabiegi odmładzające - kobieta
zabiegi odmładzające - mężczyzna

Niechirurgiczna poprawa owalu twarzy - jaka skuteczna pomoc?

Co to jest niechirurgiczny lifting twarzy

Niechirurgiczna poprawa owalu twarzy pomoc opinie cennik tanio forum Niechirurgiczna poprawa owalu twarzy pomoc opinie cennik tanio forum Likwidacja Nawisów Skóry na Twarzy Policzków Policzkach Wisząca Obwisła skóra policzki.Policzki opadnięta skóra usunięcie

NIECHIRURGICZNY LIFTING TWARZY - ALTERNATYWA OPERACJI PLASTYCZNEJ :)

 

Lifting twarzy – nici haczykowe 4D.

Jak odmłodzić twarz, pozbycie się chomiczków, poprawa owalu twarzy

  
Wraz z wiekiem skóra podlega procesom starzenia, zmniejsza się liczba włókien kolagenowych, elastyny, staje się wiotka, pojawiają się drobne linie i zmarszczki. Pierwsze oznaki starzenia widoczne są po 25 roku życia. Zanika nam „trójkąt młodości”, pojawia się „trójkąt starości” oraz tzw. chomiczki.
 
 
 

Odmłodzenie twarzy niechirurgiczne


  
Nić haczykowa 4D jest specjalnie opracowaną nitka z systemem mikroskopijnych haczyków. Haczyki ułożone są gęsto dookoła nici w czterech wymiarach stąd nazwa 4D. Nitka po implantacji pod skóra mechanicznie utrzymuje tkanki oraz dodatkowo pobudza syntezę kolagenu, elastyny i własnego kwasu hialuronowego. Nici liftingujące stanowią alternatywę dla liftingu chirurgicznego.
 
 

 
Jak wygląda zabieg implantacji nici? Nici 4D haczykowe
 
Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym więc jest niebolesny. Nitka implantowana jest po skórę przy użyciu kaniuli.
 
 

 
Jak wygląda skóra po zabiegu?
 
Po zabiegu skóra zwykle jest obrzęknięta, mogą pojawić się nierówności w przebiegu nitki, asymetria, siniak, krwiak. Wszystkie objawy są przemijające.
 
 

 

Czy jest zabieg alternatywny?


 
Istnieje możliwość wykonania liftingu twarzy kwasem hialuronowym lecz zadedykowany jest on pacjentkom u których kości policzkowe są mało zaznaczone. U osób z „dużymi” policzkami dodatkowe podanie kwasu hialuronowego za niezadawalający efekt.
 
 

 

Dlaczego implantacja nici?

 
 Nici haczykowe są zabiegiem bezpiecznym, skutecznym i umożliwiają cym uzyskanie lifting twarzy bez skalpela. Rekonwalescencja po zabiegu jest znacznie krótsza niż po tradycyjnym liftingu, nie pozostawiają blizn, nacięć. Są skuteczna alternatywą dla liftingu chirurgicznego.
 
 
 

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

 
 Efekt zabiegu utrzymuje się około 15 miesięcy. Po upływie tego czasu można zabieg powtórzyć.
Po zabiegu (w przypadku niezadawalającego efektu, zaimplantowania zbyt małej ilości nici) można zaimplantować dodatkowe nitki.
 
 

 
Do kogo przeznaczony jest zabieg?
 
Zabieg przeznaczony jest dla każdej osoby, która chciałaby poprawić owal twarzy, pozbyć się „chomiczków”, przywrócić twarzy młodość.
 
 
 

Czy do zabiegu należy się przygotować?
 
 Nie ma konieczności specjalnego przygotowywania się do zabiegu. Ważne aby w dniu zabiegu nie zażywać lęków przeciwbólowych z wyjątkiem paracetamolu, dzień przed zabiegiem nie spożywać alkoholu, witaminy E oraz produktów zawierających miłorząb japoński.
 
 
 

Co jest najważniejsze w zabiegu?


 
 Najważniejsze  jest pozytywne nastawienie Pacjentki do zabiegu. Nici liftingujące są przełomową metodą liftingu twarzy, bezpieczną i skuteczną.
Zabieg daje zadawalające efekty, a osoby które wykonały zabieg chętnie wracają na kolejny.
 


Likwidacja nawisów skóry na twarzy


 
 Zabieg polega na uniesieniu tkanek miękkich twarzy. Twarz staje się bardziej świeża z wyglądu, odmłodzona. Widoczne przywrócenie trójkąta młodości.
 
 
odmładzający lifting twarzy
skuteczne odmładzanie twarzyInne osoby interesowały się także:

©2019 dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
Media społecznościowe:
Formularz kontaktowy:
 
EMAIL:
biuro@aledniowska.pl

TEL:
+48 517 056 831


Medycyna estetyczna wg dr n. med. Agnieszki Ledniowskiej.
Sprawdź wizualizacje PRZED/PO i zdecyduj czy skorzystasz z moich usług :)
znany lekarz medycyny estetycznej na śląsku
ranking lekarzy medycyny estetycznej na śląsku
Wróć do spisu treści