Wypełnianie korekta warg ust usta opinie cennik tanio forum polecane - Medycyna Estetyczna

Przejdź do treści

Wypełnianie korekta warg ust usta opinie cennik tanio forum polecane

ZABIEGI
Modelowanie ust :)
 
 
 
Modelowanie ust katowice
korekta ust, wypełnianie ust, uniesienie kącików ust
korekta ust, wypełnianie ust, uniesienie kącików ust
korekta ust, wypełnianie ust, uniesienie kącików ust
korekta ust, wypełnianie ust, uniesienie kącików ust
modelowanie ust
  
MODELOWANIE UST KATOWICE BEMEDICAModelowanie ust, korekta ust, wypełnianie ust, uniesienie kącików ust
 
Usta podobnie jak skóra całego ciała podlegają procesowi starzenia. Skóra traci jędrność, pojawiają się zmarszczki, zanika czerwień wargowa i kontur ust. Stosując usieciowany kwas hialuronowy w sposób szybki jesteśmy w stanie przywrócić ustom prawidłowy kształt.
 
 
Co możemy skorygować, poprawa konturu ust
 
Stosując kwas hialuronowy usieciowany możemy poprawić kontur ust, dodać objętości czerwieni wargowej, nawilżyć usta, pozbyć się opadających kącików ust oraz zmarszczek palacza, skorygować asymetrię ust.
 
 
Dla kogo przeznaczony jest zabieg modelowania ust
 
Zabieg modelowania ust przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia, które chcą poprawić wygląd i kształt swoich ust. Usta są atrybutem kobiecości, dlatego ich symetria i kształt jest tak ważny. Osoby z asymetrycznymi ustami mogą skorygować asymetrię, dzięki czemu twarz uzyskuje spójność i harmonię.
 
 
Jakim preparatem wypełnia się usta
 
Zabiegi modelowania ust wykonuje się preparatami zawierającymi kwas hialuronowy usieciowany. Na rynku mamy szeroką gamę produktów do modelowania ust. Istnieją produkty, które w sposób delikatny wymodelują usta oraz produkty które nadają ustom bardziej wyrazisty wygład.
 
 
Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu modelowania ust
 
Efekt zabiegu powiększania ust utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Efekt może być krótszy w przypadku korzystania z solarium, sauny, opalania się, przegrzewania skóry.
 
 
Jak wygląda zabieg modelowania ust
 
Przez zabiegiem skora ust znieczulana jest kremem zawierającym środek znieczulający. Ponieważ zabieg modelowania ust wymaga precyzji, dlatego zaleca się wykonywać go igłą. Alternatywą dla zabiegu igłą jest zabieg kaniulą, która zmniejsza ryzyko powstania krwiaków i siniaków.
 
Zwykle w 1-3 dobie po zabiegu występuje obrzęk ust.  
 
 
 
Zalecenia pozabiegowe, modelowanie ust
 
Po zabiegu modelowania ust zaleca się przez 14 dni spożycie 2-3 litrów wody na dobę. Należy unikać wahań termicznych otoczenia, nie opalać się, nie korzystać z sauny i solarium . Bezpośrednio po zabiegu należy utrzymywać miejsca wkłuć w czystości.
 
 
Czy opryszczka jest przeciwwskazaniem do zabiegu
 
Czynna opryszczka ( aktywna opryszczka) na wargach jest bezwzględnym przeciwwskazaniem do zabiegu modelowania ust. Przebyta opryszczka nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu, należy jednak pamiętać o konieczności stosowania tabletek z acyklowirem przez 5 dni po zabiegu.
 
 
Czy po wykonaniu makijażu permanentnego w okolicach ust można wykonać dodatkowo zabieg modelowania ust
 
Zabieg modelowania ust można wykonać po całkowitym wygojeniu ust. Modelowanie ust po wykonanym makijażu permanentnym stanowi idealne polaczenie, podkreślamy jednocześnie kształt ust oraz ich objętość.

Gdzie można wykonać zabiegi: Modelowanie ust, korekta ust, wypełnianie uskt, uniesienie kącików ust

Zapraszam do wszytkich gabinetów z jakimi współpracuję na Śląsku oraz w Krakowie, Kędzierzynie Koźlu i innych miejscach.


 
 
biuro@aledniowska.pl
tel: +48 517 056 831
MEDYCYNA ESTETYCZNA WG DR N. MED. AGNIESZKI LEDNIOWSKIEJ
WYPEŁNIACZ ŚLĄSK
dr n. med. Agnieszka Ledniowska
Wróć do spisu treści