Gabinet Medycyny Estetycznej od 2008r.

Przejdź do treści

Twarz lifting odmładzanie kobieta mężczyzna Zabiegi liftingujące

Lifting Twarzy Niechirurgiczny sposób odmłodzenia Twarzy :)

 
 
 
 
 
 
Twarz lifting odmładzanie kobieta mężczyzna Zabiegi liftingujące twarz skórę twarzy opinie cennik tanio forum Zabiegi na odmłodzenie twarzy po 40 po 50  lifting twarzy na czym polega co to efekty odmładzanie laserowy Zabieg Cena Efekty Korekcja Gabinet Klinika Blog Polecane - Katowice Śląsk Gliwice Chorzów Bytom Zabrze Rybnik Opole Opolskie Bielsko Biała Żywiec Olkusz Chrzanów Tychy Dąbrowa Górnicza Sosnowiec Siemianowice Śląskie Czeladź Siewierz Ustroń Wisła Żory Częstochowa Nowy Sącz Krynica Zdrój.
 

 

Lifting Odmładzający Twarz

 NOS, TWARZ, LIFTING


Najbardziej pożądanym kształtem twarzy jest tzw. „trójkąt młodości”, którego wierzchołek stanowi wąska broda a podstawę  uwypuklone kości policzkowe, brwi i oczy. Wraz z wiekiem trójkąt młodości zanika a rysy twarzy zmieniają się tworząc „trójkąt starości”, pojawiają się „chomiki”,  bruzdy nosowo-wargowe, opadające kąciki ust,  poszerza się owal twarzy a brzeg linii żuchwy staje się mniej wyrazisty i zaburzony przez opadające tkanki.Medycyna Estetyczna na Ratunek Młodości :)

Dzięki zabiegom medycyny estetycznej większość zmian na twarzy można odwrócić przywracając twarzy właściwe proporcje i kształt.

  • Wykonując zabiegi kwasem hialuronowym możemy poprawić kształt nosa, zaznaczyć kształt żuchwy, ujędrnić płatek ucha, skorygować cofniętą bródkę i policzki.
  • Nici 4D oraz lifting wolumetryczny pozwalają przywrócić twarzy właściwe proporcje i przywrócić „trójkąt młodości”. Efekty zabiegów są natychmiastowe i utrzymują się do 2 lat.
  • Dzięki zabiegom mezoterapii igłowej jesteśmy w stanie poprawić jędrność i elastyczność skóry oraz wyrównać jej koloryt.  
  • Lipoliza pozwala pozbyć się nieestetycznych „chomików” na twarzy oraz podbródka.
  • Toksyna botulinowa jest skuteczna w korekcji kamienistej bródki, napiętym mięśniu szerokim szyi oraz pasmach mięśnia szerokiego szyi.

Tak szeroki wachlarz zabiegów medycyny estetycznej pozwala wybrać najbardziej optymalny aby sprostać Państwa oczekiwaniom i uzyskać wymarzony efekt. 
 
 
 

 

NICI LIFTINGUJĄCE 4DNic 4D to nowa wyjątkowa nić PDO ze specjalnie opracowanym systemem mikroskopijnych haczyków. Haczyki rozłożone są gęsto dookoła nici w czterech wymiarach, stąd nazwa nici 4 D. Nić jest dużo grubsza od tradycyjnej nici PDO co znacznie zwiększa efekt liftingu.
 

Wskazania do zabiegu:

-lifting twarzy
-modelowanie wybranych partii twarzy
-likwidacja tzw. „chomików"
-poprawa owalu twarzy
-asymetria łuków brwiowych
-opadanie górnych powiek

 
Przeciwwskazania do zabiegu:

-ciąża i okres laktacji
-zmiany zapalne w obrębie skóry
-skłonność do występowania blizn przerostowych


Jak wygląda zabieg?

-zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym (1-2 % lignocaina), co powoduje że implantacja nici jest bezbolesna. Nic wprowadzana jest pod skórę za pomocą kaniuli. Po zaimplantowaniu nici haczyki otwierają się, unosząc opadające tkanki i zapewniając tym samym efekt silnego liftingu. Cały zabieg trwa około godziny.

  
Postępowanie po zabiegu

Po zabiegu można wrócić
do codziennych czynności. Skóra w miejscu wprowadzenia nici może być lekko obrzęknięta. Mogą również pojawić się zasinienia lub krwiaki na przebiegu wprowadzonej nici. Przez kilka dni twarz może być tkliwa. Do dwóch tygodni mogą utrzymywać się lekkie nierówności na przebiegu nitki.
 
Zalety zabiegu nićmi 4D:

-natychmiastowy efekt liftingu utrzymujący się nawet do 2 lat!
-nici są całkowicie wchłaniane przez organizm
-wygładzenie zmarszczek i poprawa konturu twarzy
-poprawa napięcia, jędrności, nawilżenia i dotlenienia skóry
-bezpieczeństwo zabiegu - brak nacięć i blizn
-brak konieczności przygotowywania się do zabiegu
-możliwość powtórzenia procedury
 
Po 14 dniach rozpoczyna się pod skórą proces neokolageneza, wzrasta napięcie i jędrność skóry. Stymulowane są fibroblasty do produkcji elastyny, dzięki czemu skóra zyskuje nowe "rusztowanie". Nawet po rozpuszczeniu się nici skóra poddana zabiegowi nie opada i nie wraca do poprzedniego stanu, proces starzenia zachodzi w zwolnionym tempie.


 
 
 
 
 

 

LIFTING WOLUMETRYCZNYZabieg modelowania twarzy kwasem hialuronowym - lifting wolumetryczny to nieinwazyjny i komfortowy zabieg poprawiający nawodnienie tkanek i podnoszący owal twarzy. Zabieg polega na linijnym podawaniu kwasu hialuronowego śródskórnie dzięki czemu podnoszą się nam policzki, spłycają bruzdy nosowo-wargowe i kąciki ust, skóra wygląda na bardziej wypoczętą i odżywioną, przywrócone zostają właściwe proporcje twarzy- trójkąt młodości. Zabieg wykonuje się przy użyciu kaniuli, przez którą podaje się kwas hialuronowy redukując w ten sposób powstanie krwiaków i siniaków.


Jak wygląda zabieg?

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym (krem Emla). Następnie wprowadza się kaniulę pod skórę i linijnie podaje kwas hialuronowy.
 

Efekty zabiegu:

-poprawa owalu twarzy
-podniesienie i zaokrąglenie policzków
-spłycenie bruzd nosowo-wargowych i kącików ust
-redukcja tzw. "chomików”
 
Efekty zabiegu utrzymują się od 6 do 12 miesięcy w zależności od zastosowanego preparatu i właściwości skóry.


Przeciwwskazania do zabiegu:

-ciąża i okres laktacji
-choroby autoimmunologiczne
-miejscowe stany zapalne i zakażenie skóry
-niewyrównana cukrzyca
-choroba nowotworowa w fazie aktywnej


 
 
 
 
 

 

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWEMezoterapia osoczem bogatopłytkowym uznawana jest jako najbardziej odmładzający zabieg w medycynie estetycznej dający trwałe i widoczne efekty odmłodzenia skóry.
Osocze bogatopłytkowe jest preparatem pozyskiwanym z krwi pacjenta, co powoduje że  nie ma  ryzyka reakcji uczuleniowej a zabieg jest całkowicie bezpiecznym.

Osocze bogatopłytkowe zawiera komórki i czynniki wzrostu, które stymulują komórki skóry do samoodnowy. W efekcie skóra staje się gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza. Wygładzają się drobne zmarszczki a twarz nabiera blasku.


Jak wygląda zabieg?

Lekarz pobiera krew (ok. 10ml), następnie krew jest odwirowywana w specjalnym urządzeniu. Powstały w tym koncentrat bogatopłytkowy możemy użyć do zabiegu mezoterapii twarzy, szyi, dekoltu, dłoni oraz mezoterapii skóry głowy. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.
Już jeden zabieg wystarczy by odmłodzić skórę o kilka lat i uzyskać efekt liftingu bez konieczności poddawania się operacji plastycznej.


Ile zabiegów należy wykonać?

-zaleca się wykonać serię 3 zabiegów co 3-4 tygodnie, jednakże już po jednym zabiegu są widoczne efekty odmłodzenia.


Przeciwwskazania do zabiegu:

-ciąża i okres laktacji
-choroby autoimmunologiczne
-choroba nowotworowa
-choroby z zaburzeniami krzepnięcia
-aktywne stany zapalne skóry
-aktywna opryszczka
-infekcje HCV, HBV i HIV


Postępowanie po zabiegu:

-po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności. Mogą pojawić się siniaki, które ustępują do 10-14 dni. W następnej dobie po zabiegu można wykonać makijaż. 
 
 
 

 
MEZOTERAPIA PRINCESS RICH


Princess Rich to idealny preparat do głębokiego i intensywnego nawilżenia skóry.
Jego innowacyjność jest związana z obecnością w składzie:
- glicerolu – który  jest substancją odpowiedzialną za działanie nawilżające
- kwasu  hialuronowego – jednego z podstawowych składników tkanki łącznej, który ma dla skóry właściwości uodparniające i utrzymuje ją w dobrej kondycji, zapewnia napięcie skóry i elastyczność.
 
Cząsteczki glicerolu w preparacie poprzez wiązania wodorowe, wiążą się z cząsteczkami wody - każda z nich może związać aż sześć cząsteczek wody; tworzy się wtedy swoistego rodzaju „płaszcz ochronny” wokół cząsteczek kwasu hialuronowego w skórze właściwej, dzięki czemu kwas „korzysta” z właściwości odpornościowych − termicznych, mechanicznych i enzymatycznych; zostaje utworzona skuteczna zapora chroniąca przed inwazją wolnych rodników, a w konsekwencji kwas hialuronowy łatwiej i skuteczniej zatrzymuje wodę. Poprzez to działanie efekty mezoterapii z użyciem Princess Rich utrzymuja się długo.
  

Wskazania do zabiegu:

- skóra sucha, wiotka, wymagająca nawilżenia (okolica oczu, twarz, szyja, dekolt, dłonie)
- skóra wymagającej regeneracji
- drobne zmarszczki

 
Efekty zabiegu:

-długotrwałe nawilżenie skóry
-przywrócenie skórze elastyczności, napięcia i blasku
 

Jak wygląda zabieg?

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym (krem Emla) Preparat podawany jest drogą mezoterapii igłowej w miejsca potrzebujące nawilżenia i ujędrnienia. Po zabiegu mogą pojawić się siniaki, które znikają w ciągu 10-14 dni. 
 
 
 

 
IDUNE


Idune to najwyższa jakość dającą unikatowe właściwości wynikające z biotechnologicznego połączenia dwóch soli kwasu hialuronowego (HA) oraz unikatowej cząsteczki HA 1000 kDa (najbardziej zbliżonej do endogennej) co daje udokumentowaną, największą odpowiedź komórkową organizmu
Idune jest niesieciowanym kwasem hialuronowym o silnych właściwościach higroskopijnych, antyrodnikowych, wiskoelastycznych oraz powoduje silną stymulację komórkową.


Jak działa Idune?

-poprawia napięcie i elastyczność skóry
-wygładza drobne zmarszczki
-wyrównuje koloryt skóry
-silnie absorbuje wodę -  zwiększając nawet 1000 krotność swojej wagi
-neutralizuje wolne rodniki
-chroni komórki przed stresem oksydacyjnym
-powoduje silna stymulacje komórkową


Wskazania do zabiegu z użyciem Idune:

-starzenie się skóry (Twarz / Szyja / Dekolt / Ręce)
-utrata kolorytu skóry


Jak wygląda zabieg?

-zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym kremem Emla. Preparat podawany jest w postaci mikrodepozytów w wybrana okolice skóry. Po zabiegu skóra może  być delikatnie zaczerwieniona. Mogą pojawić się siniaki które ustępują w ciągu 10-14 dni.


Przeciwwskazania do zabiegu:

-ciąża i karmienie piersią
-stan zapalny / opryszczka w miejscu podania preparatu
-choroby autoimmunologiczne
-choroba nowotworowa w fazie aktywnej


Zaleca się wykonanie serii 3 zabiegów w odstępie 3-4 tygodni. Terapia podtrzymująca: 1 zabieg co 6 miesięcy. 
 
 
 
HYDROBALANS RESTYLANE / SKINBOOSTERS


Restylane reprezentuje nową rodzinę kwasu hialuronowego opartą na opatentowanej technologii NASHA (stabilizowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego).


Służy do:

-rewitalizacji, odmładzania, nawilżania skóry: twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni.
-pobudza syntezę kolagenu
-w  przypadku skóry wiotkiej przywraca jej  elastyczność i gęstość
-utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia skóry – hydrobalans
-powoduje efekt liftingu


Zabieg:

-preparat może być podawany u osób w każdym wieku, które pragną aby skóra miała naturalny i zdrowy wygląd. Do osiągnięcia optymalnego efektu potrzebne są 3 zabiegi wykonywana w odstępach 3-4 tygodni. Cykl można powtarzać po 6 miesiącach.
 
 
 
 
 
 
 

 
STRETCH CARE


StretchCare to produkt o wyjątkowo skutecznej formule który zawiera:
-kwas hialuronowy
-DMAE
-witaminę B5
-pierwiastki śladowe: Cu-Zn
 

Jaki efekt daje mezoterapia z użyciem StretchCare?

-efekt liftingu i naprężenia skóry - dzięki obecności DMAE
-poprawa jakości skóry - dzięki kwasowi hialuronowemu i jego właściwościom nawilżającym oraz odbudowującym komórki
-wzmocnienie naturalnych mechanizmów obronnych skóry - pierwiastki śladowe oraz witamina B5 wspólnie wzmacniają naturalne mechanizmy obronne skóry przeciwko wolnym rodnikom, co skutkuje młodszą i świeżej wyglądającą skórą
-zmniejszenie  efektu rozciągnięcia - DMAE wzmacnia poluzowane włókna kolagenowe, co zmniejsza szerokość uszkodzeń skóry oraz łagodzi efekt typowej dla nich pigmentacji
-twarz i ciało - dzięki efektowi wzmocnienia i tonizacji, StretchCare poprawia napięcie powierzchniowe skóry, szczególnie po zabiegu modelującym, liposukcji oraz przy opadaniu skóry w wyniku starzenia.

 
Rezultaty zabiegu.

Skóra jest lepiej napięta i wzmocniona. Rysy twarzy się wyostrzają, owal twarzy staje się idealnie wyrzeźbiony i wyrazisty. Skóra jest gładsza, lepiej napięta, wzmocniona i  "podniesiona". Twarz odzyskuje poprzednie napięcie i elastyczność. Efekty rozciągnięcia w znacznym stopniu zostają złagodzone, a pigmentacja zdecydowanie mniej wyraźna (rozjaśnienie skóry).

Zaleca się wykonanie serii 3 zabiegów w odstępie miesięcznym. 
 
 
 

 
NICI PDO


Implantacja nici PDO w skórze to przełomowa, szybka i bezpieczna procedura medycznego modelowania i korygowania skóry. PDO (polidioksanon) jest silnym syntetycznym włóknem, składającym się  z jednego lub dwóch skręconych stałych włókien, które po pewnym czasie rozpuszczają się w tkance. Nici PDO pobudzają w tkankach produkcję kolagenu - który jest odpowiedzialny za napięcie i jędrność skóry, stymulują fibroblasty powodując pobudzenie syntezy elastyny - białka odpowiedzialnego za sprężystość skóry oraz kwasu hialuronowego.Nici po wprowadzeniu podskórnym tworzą rusztowanie dla skóry podtrzymując ją i napinając. Ich dłuższa obecność powoduje powstanie mikrozwłóknień, które po wchłonięciu nici nadal w sposób naturalny podtrzymują skórę. Technika wprowadzania nici PDO wykorzystuje naturalne linie napięcia skóry, co dodatkowo powoduje efekt zbliżony do liftingu chirurgicznego.


Efekty zabiegu:

-lifting skóry
-poprawa jędrności i sprężystości skóry
-wygładzenie zmarszczek
-odmłodzenie skóry


Dla kogo przeznaczony jest zabieg z użyciem nici PDO?

-zabieg jest dedykowany wszystkim osobom w wieku 30-65 lat z objawami wiotkiej skóry, którzy chcą poprawić owal twarzy, zredukować zmarszczki i poprawić jędrność skóry.


Twarz – wskazania do zabiegu:

-pionowe i poziome zmarszczki na czole
-lifting czoła, wiotka, miękka tkanka
-dolna powieka - wiotkość, zmarszczki
-policzki – opadająca, zwiotczała skóra
-nadmiernie zarysowany fałd nosowo-wargowy lub marionetkowy
-fałdy skóry na policzku
-pomarszczone policzki


Ciało – wskazania do zabiegu:

-fałdy i zmarszczki skóry na szyi i dekolcie
-ujędrnianie piersi
-zwiotczenie tkanek i rozstępy na pośladkach, brzuchu, ramionach i nogach


Jak przebiega zabieg?

-po znieczuleniu miejscowym w określony obszar zabiegowy wprowadzamy sterylną, bardzo cienką igłę, na której umieszczona jest nic PDO. Procedura trwa od 5 do 50 minut i w żaden sposób nie upośledza normalnego funkcjonowania pacjenta/tki. Po zabiegu w obszarze zabiegowym może wystąpić delikatne zaczerwienienie. Wszystkie efekty uboczne ustępują w przeciągu 24-48 godzin. Zabiegowi można poddawać się przez cały rok – światło słoneczne nie jest żadnym przeciwwskazaniem.


Jak długo utrzymują się efekty?

Wprowadzając nić PDO w skórę uzyskujemy natychmiastową poprawę jej wyglądu. Po około 10-14 dniach rozpoczyna się proces syntezy naturalnych białek organizmu (kolagen i elastyna). Proces tan trwa przez cały okres utrzymywania się nici w organizmie (do 240 dni). Otrzymane efekty estetyczne utrzymują się zazwyczaj do 24 miesięcy.


Czy mogą wystąpić skutki uboczne?

Po zabiegu z użyciem nici PDO zwykle występuje drobne zaczerwienienie skóry, które znikają w ciągu kilku godzin. Mogą pojawić się siniaki ustępujące w przeciągu 10-14 dni. W następnej dobie po zabiegu można wykonać makijaż.


Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

-ciąża i okres laktacji
-choroba nowotworowa
-otwarte rany lub zmiany chorobowe skóry
-zaburzenia krzepliwości krwi
 
 
 
 
 
 
 

 
AQUASHINE


Aquashine jest preparatem do mezoterapii łączącym w sobie nieusieciowany kwas hialuronowy i kompleks peptydowy - którego celem jest nawilżenie i rozjaśnienie skóry. Efekty rozświetlenia skóry są widoczne już po pierwszym zabiegu!


AQUASHINE w  składzie zawiera:

-nieusieciowany kwas hialuronowy
-kompleks peptydowy:
    -CG-TGP2
    -CG-Seperin
    -CG-Purilux
    -CG-Flatin
-14 witamin, 24aminokwasy, 8minerałów i koenzymów, 5 kwasów nukleinowych


Wskazania do zabiegu

-skóra odwodniona i pozbawiona blasku
-nierówny koloryt skóry
-utrata jędrności i napięcia skóry
-drobne zmarszczki


Przeciwwskazania do zabiegu

-ciąża i okres laktacji
-miejscowe stany zapalne/zakażenie skóry
-cukrzyca niewyrównana
-choroba nowotworowa
-alergie na stosowany preparat


Jak wygląda zabieg?

-zabieg wykonujemy w znieczuleniu miejscowym (krem Emla). Preparat podajemy bardzo cienką igłą. Po zabiegu mogą pojawić się zasinienia, które ustępują w ciągu 10-14 dni. Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie skóry i niewielki obrzęk, które ustępują w ciągu kilku godzin. W następnej dobie po zabiegu można wykonać makijaż.

Zaleca się wykonanie 3 zabiegów co 1 miesiąc. 
 


Polecane:
   


Inne osoby także przeczytały:


 
Lifting Twarzy
twarz lifting zabieg dr n. med. Agnieszka Ledniowska
Bruzdy nosowo-wargowe
bruzdy dr n. med. Agnieszka Ledniowska
Kurze Łapki
skóra twarzy zmarsczki koło oczu dr n. med. Agnieszka Ledniowska
Zagęszczanie skóry
skóra twarzy zabieg mezoterapii dr n. med. Agnieszka Ledniowska
a.d. 2020
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2020  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści