Gabinet Medycyny Estetycznej od 2008r.

Przejdź do treści
       

Powiększanie ust - Katowice, Opole

         

Cena, Gojenie, Opinie, Zdjęcia, Forum, Blog, Cennik, Gdzie, u kogo? Katowice, Śląsk, Opole, Kędzierzyn, Zabrze, Racibórz, Nysa, Chorzów, Tychy, Oświęcim, Gliwice, Bytom
 
 
 
 
Modelowanie bądź powiększanie ust pozwala zwiększyć poziom naszej atrakcyjności, poczuć się pewniej, zwłaszcza kobietom, ale także coraz częściej także mężczyznom. Usta są centralnym punktem twarzy, maja kluczowe znaczenie w postrzeganiu twarzy. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej umożliwiają ich powiększenie, nawilżenie czy korekcję kształtu. Usługa powiększania ust zajmuje najczęściej mniej niż 30 minut, efekt w zależności od osoby utrzymuje się do 12 miesięcy, później należy wykonać zabieg przypominający. Gwarantujemy poza ogromnym doświadczeniem niezmiernie korzystne ceny. Zapraszamy.
  
    
 
 
 
 

Kwas hialuronowy


 
Najczęściej używanym wypełniaczem jest kwas hialuronowy ze względu na udowodnione bezpieczeństwo stosowania jak i możliwość odwrócenia efektu zabiegu poprzez rozpuszczenie kwasu hialuronowego za pomocą hialuronidazy. Ponadto ma właściwości nawilżające, gdyż ma działanie higroskopijne, czyli wiąże cząsteczki wody w miejscu podania potęgując efekt wypełnienia. Stosowany od wielu lat z sukcesami w medycynie estetycznej.
 
Powiększanie ust z użyciem kwasu hialuronowego odbywa się bez bólu w znieczuleniu miejscowym, dedykowane jest osobom, które mają zbyt małe usta, bądź niesymetryczne, przesuszone. W wyniku przeprowadzonej procedury uzyskujemy efekt widoczny zaraz po zabiegu, nie wymagana jest rekonwalescencja. Inne zabiegi jakie możemy wykonać w okolicy ust w gabinetach współpracujących z ESTEI „Doktor” Sp.p Lekarzy A. Ledniowska & G. Ledniowski to: russian lips, subtelna korekcja, skorygować zmarszczki wokół ust, np. zmarszczki palacza, uwydatnić kontur ust, unieść opadające kąciki. Wszystkie wyżej wymienione zabiegi wykonujemy w sterylnych warunkach z zachowaniem szczególnej staranności mając na uwadze, że mamy do czynienia z twarzą, a nie inną okolicą ciała mniej widoczną przez inne osoby.
                                                                
 
                                                         

Powiększanie ust cena i opinie.


 
Cena ma związek z opiniami, gdyż zazwyczaj aby końcowy efekt był zadowalający i ktoś wystawił pozytywną opinię to cena za zabieg jest zazwyczaj wyższa niż u konkurencji. Myślimy, że opinie o nas są wyważone, a efekty udokumentowaliśmy zdjęciami Przed i Po na naszej witrynie internetowej. Cennik znajdą Państwo w odpowiedniej zakładce. Jeżeli Państwo oczekują spersonalizowanej oferty uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny, bądź poprzez formularz kontaktowy pozostawić swój numer telefonu, wtedy na pewno oddzwonimy. Ceny za zabieg potrafią być skrajnie różne, gdyż pod ceną najczęściej ukryta jest ilość wstrzykiwanego preparatu, może to być 0,5ml, 1ml, 2ml – stąd ceny są różne za ten sam zabieg. Czasami jest tak, że ze względu na budowę anatomiczną ust, bądź oczekiwania należy podać dużo preparatu wypełniającego, powyżej 2ml, wtedy cena będzie jeszcze większa. Uważamy, że realny i ostateczny koszt można określić jedynie po konsultacji przed planowanym zabiegiem i ustaleniu jakie są oczekiwania kobiety czy mężczyzny w tym zakresie.
 
 
 

Tanio na promocji. Realny koszt.


 
Przestrzegamy przed wyjątkowo korzystnymi ofertami na Olx czy Groupon – warto dokładnie wyjaśnić za jaką objętość preparatu podana jest cena i co to za preparat w sensie czy jest znany i bezpieczny – pamiętajmy, w końcu to nasze usta, centralna część twarzy, każde powikłanie może trwale oszpecić, a przecież nie o to chodziło od samego początku. Jeżeli oferta jest realna to Państwo ostatecznie decydują gdzie i do kogo pójdą na zabieg. Warto też wyjaśnić, kto wykonuje zabieg powiększania ust.
 
 
 

Informacje na forum, gdzie najlepiej.


 
Na forach znajdą Państwo wiele interesujących opinii oraz doświadczeń kobiet związanych z powiększaniem ust. Mężczyźni są bardziej powściągliwi w kwestii wyrażania swoich opinii. Gdzie najlepiej wykonać zabieg? – to pytanie dość często pada w kontekście mierzenia się z wieloma ofertami dostępnymi na rynku. Najważniejsze jest zaufanie do osoby, która ma nam powiększyć usta, dostępność po zabiegu, wsparcie, możliwość wizyt kontrolnych w razie pojawienia się niepokojących objawów. Na drugim miejscu jest cena, nie warto przepłacać za usługę, pod warunkiem spełnienia powyższych kwestii. Czasami liczy się miejsce w sensie prestiżowej lokalizacji czy pięknego wystroju gabinetu czy kliniki.
 
 
 
Metody. Powiększanie ust kwasem hialuronowym i inne metody - osoczem, falami, laserem, kieliszkiem.

 
Najpopularniejszy jest niewątpliwie kwas hialuronowy, gdyż jest uznanym wypełniaczem tkankowym na świecie, jest z sukcesami stosowany od wielu lat i istnieje hialuronidaza, która w razie potrzeby rozpuści podany kwas. W zależności od usieciowania kwasu hialuronowego uzyskujemy preparat miękki bądź bardziej twardy. Miękki jest plastyczny, ale szybciej się metabolizuje, twardy natomiast na odwrót. Istnieją także inne wypełniacze tkankowe, mniej popularne, ale zyskujące coraz większe uznanie, takim preparatem jest innowacja oparta na algach. Powiększanie ust algami potrafi dać znakomity ostateczny efekt z bardzo dobrymi odległymi skutkami i trwałością utrzymywania się wstrzykniętego preparatu. W sieci „krążą” opinie, że usta można powiększać osoczem bogatopłytkowym, kieliszkiem, falami radiowymi czy laserem – tego typu metody nie sprawdzają się.
 
 
 
Powiększanie ust tłuszczem.

 
Poza w/w informacjami istnieje możliwość powiększenia warg za pomocą własnego tłuszczu. Metoda od początku wydawała się bardzo obiecująca, gdyż tłuszcz jest pobierany od nas samych, czyli jest to autoprzeszczep i oczekiwano, że efekt zabiegu będzie długotrwały i ryzyko powikłań czy uczuleń będzie znikoma. Praktyka jednak okazała się troszkę inna w kwestii oczekiwań, gdyż efekt utrzymuje się do około 8 – 9 miesięcy, koszt jest ponad czterokrotnie większy niż przy użyciu kwasu hialuronowego.
 
 
 

Technika powiększania ust (indywidualna, angielska, rosyjska – Garunowa, domowe sposoby).


 
Uważamy, iż technika powiększania ust powinna być dobrana indywidulanie w odniesieniu się do oczekiwań Kobiety czy Mężczyzny. Każde usta są inne, a i oczekiwania także. W tym miejscu chcemy podkreślić, jak ważna jest wstępna dokładna rozmowa i kwalifikacja. Technika nie ma znaczenia. Znaczenie ma uzyskany efekt i czy w związku z tym klient jest zadowolony i powróci do nas na ponowny zabieg. Każdą osobę traktujemy niezmiernie indywidulanie, czasami korygujemy oczekiwania mając na uwadze nasze doświadczenie zawodowe.
 
 
 

Na ile starcza? Co ile trzeba powtarzać? Jak długo utrzymuje się efekt?


 
Jak często należy powtarzać zabieg, na jaki czas starcza – to bardzo popularne pytania w medycynie estetycznej, jeżeli chodzi o powiększanie ust. Efekt zabiegu najdłużej utrzymuje się do 12 miesięcy, najczęściej jest to przedział 6 – 8 miesięcy, ale zdarzają się osoby, które bardzo szybko metabolizują kwas hialuronowy i wtedy efekt utrzyma się 3 miesiące. Przy użyciu alg to około 8 miesięcy, własnym tłuszczem 9 miesięcy. Dla wielu osób długość utrzymywania się efektu jest problemem, jednak proszę pamiętać, że długofalowe posiadanie zaimplementowanego wypełniacza tkankowego /tego samego, w sensie wstrzykniętego podczas jednego zabiegu/ może być problematyczna, co pokazało doświadczenie z powiększaniem piersi.
 
 
 
Powiększanie ust implantem, na stałe.

 
Istnieją implanty do powiększania ust. Efekt jest trwały, jednak po kilku latach może pojawić się problem z przemieszczaniem się implantu, opóźnionym odczynem alergicznym, zmianą skóry, tkanek na tle starzenia się organizmu. Usunięcie implantu jest wyłącznie zabiegiem inwazyjnym pozostawiającym ślady. Część kobiet zgłasza, że czują implant w wargach i przez to może się gorzej mówić, mowa staje się męcząca, usta są jakby sztuczne, „nie nasze”.
 
 
 

Jedzenie, okres, opryszczka (Heviran), dentysta, wizyta stomatologiczna.


 
Spożywanie posiłków nie jest jakimkolwiek problem, pod warunkiem, że nie zastosujemy jakiegoś maksymalnie dużego i nienaturalnego wypełnienia warg ust. Prawidłowo podany preparat praktycznie jest niewyczuwalny, kilka dni po zabiegu zapominamy, że mamy powiększone usta, jedynie lustro przypomina nam jak to jest. W trakcie okresu nie jest wskazane wykonanie zabiegu ze względu na procesy biochemiczne zachodzące w organizmie kobiety – zabieg wykonany podczas okresu może nieść ze sobą większe ryzyko reakcji alergicznej, pojawienia się stanu zapalnego, szybszego metabolizowania wstrzykniętego preparatu. Jeżeli korzystamy z okresowych wizyt u dentysty w tak lubianych gabinetach stomatologicznych to samo powiększenie ust nie jest w tym zakresie żadnym problemem, jeżeli wizyty nie pokrywają się w ciągu 7 dni. Po poważnej ekstrakcji zęba należy odczekać około 3 tygodni. U kobiet, ale także u mężczyzn często występuje opryszczka. Jeżeli tego typu problem występuje to bezwzględnie należy w pierwszej kolejności zastosować lek Heviran i dopiero po ustąpieniu objawów podjąć się kwalifikacji i wykonania zabiegu.
 
 
 

Używki - papierosy, alkohol. Ciąża (estetyka w ciąży). Siłownia. Powiększanie ust a lot samolotem.


 
Papierosy, alkohol czy inne używki zawsze źle wpływają na nasze zdrowie. Tu rozważymy jak używki korelują z  powiększaniem ust. Palenie tytoniu nie wpływa negatywnie na podany preparat wypełniający, poza tym pod wpływem trzymania papierosa w wargach wstrzyknięty środek nie przemieści się, więc palenie papierosów nie zniekształca powiększonych warg /ust/. Spożywanie alkoholu także szczególnie nie wpływa na zaimplementowany środek wypełniający. Ciąża jest stanem, gdzie nikt nie testował ma kobietach w ciąży, jak metabolizowanie wypełniacza może wpłynąć na płód ludzki, więc chyba nie wato ryzykować, aby poprzez brak tego typu wiedzy podjąć świadome ryzyko w kwestii dzieci. Systematyczne korzystanie z siłowni na pewno przyspiesza metabolizm, a co za tym idzie metabolizowanie i szybsze znikanie preparatu podanego w usta, cóż takie życie, dlatego osoby uprawiające systematycznie jakikolwiek sport powinny być poinformowane przed zabiegiem jak to wpływa na wypełniacze tkankowe, tego typu informacja sprawi, że po czasie unikamy nieprozumień. Lot samolotem, nurkowanie, jazda samochodem, płynięcie statkiem nie jest żadnym przeciwskazaniem do wykonania zabiegu – nie ma to logicznego uzasadnienia!
 
 
 

Po jakim czasie efekt? Po jakim czasie schodzi opuchlizna? Co po zabiegu? Zalecenia po.


 
Efekt jest widoczny natychmiast, jednak nie zalecamy, aby w piątek powiększać usta przed planowaną uroczystością w sobotę – warto zabieg wykonać 7-14 dni wcześniej, tak aby ewentualna opuchlizna zeszła do czasu kiedy mamy pięknie wyglądać. Co po zabiegu? – zalecenia nie są jakieś szczególne, gdyż mają one główny związek z nienarażaniem się na patogeny, promienie słoneczne, nadmierny wysiłek i wszystko to, co potęguje metabolizm. Warto indywidulanie omówić ten temat na wizycie kwalifikacyjnej, gdyż każdy z nas prowadzi nieco odmienny tryb życia i czasami niuanse odgrywają ważną rolę.
 
 
 

Powiększanie ust dzień po, efekt końcowy, efekt po tygodniu, czym trzeba smarować, jak dbać po zabiegu?


 
Dzień po zabiegu może utrzymywać się lekki obrzęk, mogą być widoczne mikroskopijne krwiaczki, usta mogą być nieco obolałe, obrzmiałe. Po tygodniu w 99% przypadków cieszymy się pięknie powiększonymi ustami, skutki uboczne powstały w dniu zabiegu powinny być już niewidoczne po takim czasie. Po zabiegu nie trzeba ust smarować niczym specjalnym, myślimy, że dodatkowa ingerencja może ewentualnie tylko podrażnić tą okolicę, a tego nikt nie chce. Po zabiegu dbanie o powiększone usta nie jest jakieś szczególne, nie mamy większego wpływu na ewentualną długość utrzymywania się preparatu, ale o jednej ważnej rzeczy należy pamiętać, mianowicie, jeżeli do zabiegu był użyty kwas hialuronowy, to ze względu na jego higroskopijne właściwości warto przez trzy tygodnie od zabiegu pić znacznie więcej wody niż normalnie.
 
 

Ile trwa? Czy Boli? Ile schodzi opuchlizna? Siniaki, uczulenie. Znieczulenie dentystyczne

 
Zabieg nie trwa długo, jednak aby dokładnie wykonać procedurę to warto na zabieg przeznaczyć 30 do 60 minut. Ważna jest symetria, odpowiednie wypełnienie, a to wymaga powolnego wypełniania, tak aby na bieżąco oceniać efekty, by finalnie usta były takie, jakie zaplanowaliśmy na wizycie kwalifikacyjnej. Pamiętajmy, że ewentualna opuchlizna schodzi kilka dni, więc warto zabieg zaplanować odpowiednio wcześniej. Siniaki także  w kilka dni znikają. Uczulenia na podany wypełniacz pojawiają się niezmiernie kazuistycznie, ale tylko wtedy, gdy używamy niesprawdzonych i nieoryginalnych preparatów, stąd tak ważne jest, aby nie skusić się na oferty w wyjątkowo niskiej cenie. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym, a dla osób szczególnie wrażliwych w naszych gabinetach proponujemy farmakologiczną premedykację okołozabiegową, bądź nawet pełne znieczulenie dentystyczne, jakie stosuje się w gabinetach stomatologicznych.
 
 
 

Grudki, gojenie się, guzki, igła czy kaniula?


 
Gojenie się po zabiegu nie jest skomplikowane, gdyż powstały „uraz” około zabiegowy nie jest duży. Wybroczyny, obrzęk, tkliwość, lekki ból – to wszystko znika w kilka dni. Jeżeli tak się nie stanie to powinniśmy zgłosić się na bezpłatną wizytę pozabiegową, celem oceny, czy coś niepokojącego się nie dzieje. Wiele osób skarży się na grudki powstałe po powiększaniu warg – ma to związek z techniką wykonania oraz jakością i twardością użytego preparatu. Osoba niedoświadczona, bądź osoba, która chce szybko wykonać zabieg może niestety spowodować powstanie grudek, tak irytujących, zwłaszcza, że usta są bardzo czułe, czyli mocno unerwione. Im twardszy preparat tym większe ryzyko powstania zbryleń, grudek, guzków. Czasami powstałe guzki należy rozpuścić przy pomocy iniekcji z Hialuronidazy, czyli enzymu rozpuszczającego kwas hialuronowy. Często zadawane jest pytanie czy do zabiegu stosuje się igłę czy kaniulę. Kaniule mają to do siebie, że powinny być atraumatyczne, czyli nie powodować tak dużego urazu jak iniekcja przy pomocy igły. Kaniule są bezpieczniejsze jeżeli chodzi o ryzyko nakłucia naczynia i podania wypełniacza do naczynia krwionośnego, co może spowodować miejscową martwicę. Uważamy, że jeżeli ktoś ma doświadczenie, dokładnie wie co robi, cechuje go profesjonalizm, to do zabiegu najlepiej użyć igieł, gdyż uraz wcale nie jest większy przy ich użyciu, doświadczony lekarz uniknie nakłucia naczyń i ewentualnej martwicy tkanek z tym związanej, nie uszkodzi nerwów, a igła ma jedną kluczową przewagę nad kaniulą, mianowicie precyzja podania wypełniacza jest zdecydowanie większa niż przy użyciu kaniuli i w naszym odczucie to finalnie decyduje o wyborze do zabiegu powiększania ust.
 
 
 

Przed i po zdjęcia, powikłania, skutki uboczne.


 
W naszym portfolio posiadamy szereg realnych zdjęć zabiegowych z gabinetu medycyny estetycznej PRZED i PO. Zapraszamy do odwiedzin zakładek witryny internetowej z naszymi zdjęciami, czasami zdjęcia mogą ładować się długo przy słabym łączu internetowym, gdyż są one w wyjątkowej i spektakularnej jakości nawet na skale światową co potwierdzają lekarze z innych krajów. Posiadamy też zdjęcia z możliwych powikłań (na szczęście nie naszych, choć medycyna każdego uczy pokory). Powikłania czy skutki uboczne jakie mogą pojawić się po zabiegu powiększania ust są nieczęste i do mało istotnych zaliczmy niewielki obrzęk, drobne przejściowe krwiaczki czy wybroczyny krwawe, lekki ból. Do powikłań należą infekcyjne, ropne stany zapalne do których dochodzi, jeżeli procedurę wykonuje ktoś nieodpowiedzialny, bez elementarnej wiedzy na temat aseptyki.
 
 
 
Powiększanie ust Katowice, w domu?

 
Na Śląsku w samym centrum Katowic zapraszamy do Kliniki na legendarnej ulicy Stawowej 150 metrów od dworca PKP, gdzie każdy zabieg wykonywany jest w wyjątkowej i kameralnej atmosferze z zachowaniem szczególnego profesjonalizmu. Niektórzy pytają się, czy można powiększać usta w domu – myślimy, że w tym zakresie nie ma jakiś bezwzględnych przeciwskazań pod warunkiem zachowania zasad aseptyki, jednak zawsze gorąco zachęcamy do korzystania z profesjonalnych gabinetów zabiegowych, gdzie można zapewnić bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.
 
 
 
Kurs, filmy na youtube.

 
Dr n. med. Agnieszka Ledniowska szkoli lekarzy na kierunku Medycyna Estetyczna dla Lekarzy w Katowicach. Poza pracą na uczelni SWSM jest Adiunktem na Katedrze Anatomii Opolskiego Uniwersytetu Medycznego. Dodatkowo prowadzi indywidulane kursy m.in. z powiększania ust. Na portalu youtube są dostępne nasze filmy z powiększania ust.
 
 
 
Lekarz czy powiększanie ust u kosmetyczki?

 
Na koniec chcielibyśmy poruszyć ważny temat kto może zgodnie z prawem wykonać taki zabieg. Iniekcja wypełniacza jest iniekcją podskórną i formalnie zachodzi tutaj przerwanie ciągłości skóry na tzw. „całej jej grubości, czyli pełne przerwanie w wyniku iniekcji”. Uprawnienia do tego typu zabiegów ma wyłącznie lekarz, a na zlecenie lekarza może tego dokonywać pielęgniarka czy ratownik medyczny, nikt inny. Dlaczego tego typu zabiegi wykonuje ktoś inny wynika chyba z błędnej interpretacji, że jest to zabieg natury kosmetycznej.
 

  

Tychy, Oświęcim, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Zabrze, Bytom, Gliwice, Racibórz, Kędzierzyn, Opole.Jesteśmy dostępnie w wielu miastach, warto sprawdzić z jakimi gabinetami współpracujemy, oczywiście serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, uważamy, że wyróżnia nas dokładność, otwartość, precyzja oraz zmysł estetyczny. Ostateczny werdykt i wystawiona ocena zależy od Państwa.
 
 
   

Tanio, szybko i skutecznie. Gwarancja udanego zabiegu


 
U nas przygoda z medycyną estetyczną zaczyna się od skrupulatnego wywiadu lekarskiego, tak aby wychwycić ewentualne przeciwskazania do zabiegu, gdyż celem jest, aby klient był zadowolony i czuł się bezpiecznie w naszych rękach. Ustalamy także konkretne wskazania z bardzo dokładnym zrozumieniem oczekiwań osoby, która chce poddać usta zabiegowi. Lekarze Estei zabiegi przeprowadzają profesjonalnie i cechuje ich wieloletnie doświadczenie, tak aby zapewnić usługę na najwyższym z możliwych poziomów. Z propozycji tej korzystają mieszkańcy miast takich jak Katowice czy Opole, ale także z innych, które Państwo znajdą w zakładce „gabinety”.
   
 
 
   
 
 
 
 
 
   
        

Może Cię zainteresuje:


 
Cellulit - niwelowanie
Plastyka Warg Sromowych.
Powiększanie warg Sromowych
Odmłodzenie Twarzy
Bruzdy - wypełnianie
   
 
 
Inne osoby także przeczytały:


 
  
Leczenie Łysienia
Bruzdy nosowo-wargowe
Wypełnianie
Kurze Łapki
Korygowanie
Zagęszczanie skóry
Mezoterapia
a.d. 2020
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2020  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści