Gabinet Medycyny Estetycznej od 2008r.

Przejdź do treści

Usta poprawa wyglądu


 
 
 
 
 
 
Usta poprawa wyglądu Jakie Zabiegi na ogromne usta opinie Jakie Zabiegi na ogromne usta opinie cennik tanio forum Podkreślenie wyglądu ust Jak poprawić wygląd ust Zabiegi Kosmetyczne na usta Zabieg Cena zabiegu Efekty Korekcja Gabinet Klinika Gdzie Leczenie Polecane - Katowice Śląsk Gliwice Chorzów Bytom Zabrze Rybnik Opole Opolskie Bielsko Biała Żywiec Olkusz Chrzanów Tychy Dąbrowa Górnicza Sosnowiec Siemianowice Śląskie Czeladź Siewierz Ustroń Wisła Żory Częstochowa Nowy Sącz Krynica Zdrój.
  
 

OKOLICA UST ZABIEGIKWAS HIALURONOWY - ustaStarzenie się powoduje utratę jędrności ust. Skóra ust staje się cienka, ulega wysuszeniu, nadając ustom starszy wygląd. Dzięki kwasowi hialuronowemu możemy przywrócić ustom prawidłowy poziom nawilżenia, zwiększyć ich objętość, podkreślić kontur i nawilżyć. Kwas hialuronowy zapewnia natychmiastowy i bardzo naturalny rezultat.
U osób chorujących na opryszczkę po zabiegu zaleca się zażywanie preparatu p/wirusowego (np. Heviran) przez 5 dni.


Dzięki kwasowi hialuronowemu możemy:

 • modelować kontur ust
 • zwiększyć objętości czerwieni wargowej
 • korygować  asymetrię
 • podnieść kąciki ust
 • nawilżyć usta
 • wygładzić  bruzdy nosowo-wargowe
 • zniwelować opadające kąciki ust
 • wypełnić zmarszczki palacza

 
Jak wygląda zabieg?

-zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym (krem Emla). W okolicach ust mogą pojawić się siniaki, które sie wchłaniają w ciągu 10-14 dni oraz niewielki obrzęk. W następnej dobie po zabiegu można wykonać makijaż.
 

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża i okres laktacji
 • infekcje, stany zapalne, aktywna opryszczka okolicy ust
 • choroby autoimmunologiczne


 
 
 
 
 

 

BOTOX - okolica ustBotox jest  preparatem oczyszczonej toksyny botulinowej typu A stosowanej w medycynie od wielu lat. Mechanizm działania leku opiera się na hamowaniu przewodzenia impulsu nerwowego do komórki mięśniowej, co powoduje rozluźnienie mięśni i znajdującej się nad nimi skóry, zapobiega skurczowi tych mięśni, marszczeniu i fałdowaniu skóry. Toxyna botulinowa działa jedynie w miejsce w które została podana, pozostałe mięśnie funkcjonują jak dotychczas.


Jak wygląda zabieg?


Toksyna botulinowa wstrzykiwana jest przy użyciu jednorazowej strzykawki zaopatrzonej w bardzo cienką igłę.  Preparat wstrzykuje się w kilka miejsc na twarzy. Zabieg trwa krótko, zaledwie 10-15 minut. Nie potrzebne znieczulenie. Po zabiegu można wrócić do normalnej aktywności.


Kiedy spodziewać się efektu BOTOX-u?

-efekt zabiegu widoczny jest po 2-3 dniach, pełny efekt uzyskuje się ok. 10-14 dniach.
 

Jak długo utrzymuje się efekt?

-efekt zabiegu  utrzymuje się  5-8  miesięcy, a okres ten może różnić się w indywidualnych przypadkach. Po kolejnych kuracjach preparatem na bazie toksyny botulinowej rezultaty mogą utrzymywać się znacznie dłużej.

 
Likwidacja zmarszczek przy użyciu BOTOX-u:

 • opadające kąciki ust
 • zmarszczki palacza
 • bruzdy nosowo-wargowe

 
Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

 • ciąża i okres laktacji
 • miastenia gravis
 • zespół lamberta-eatona
 • alergia na albuminę ludzką
 
 
 
 
 
 
 

 

NICI PDO - okolica ustImplantacja nici PDO w skórze to przełomowa, szybka i bezpieczna procedura medycznego modelowania i korygowania skóry. PDO (polidioksanon) jest silnym syntetycznym włóknem, składającym się  z jednego lub dwóch skręconych stałych włókien, które po pewnym czasie rozpuszczają się w tkance. Nici PDO pobudzają w tkankach produkcję kolagenu - który jest odpowiedzialny za napięcie i jędrność skóry, stymulują fibroblasty powodując pobudzenie syntezy elastyny - białka odpowiedzialnego za sprężystość skóry oraz kwasu hialuronowego.
 

Efekty zabiegu:

 • poprawa jędrności i sprężystości skóry
 • wygładzenie zmarszczek
 • odmłodzenie skóry

 
Dla kogo przeznaczony jest zabieg z użyciem nici PDO?

-zabieg jest dedykowany wszystkim pacjentom w wieku 30-65 lat z objawami wiotkiej skóry, którzy chcą poprawić owal twarzy, zredukować zmarszczki i poprawić jędrność skóry.

 
Wskazania do zabiegu:

 • nadmiernie zarysowany fałd nosowo-wargowy lub marionetkowy
 • zmarszczki palacza

 
Jak przebiega zabieg?

Po znieczuleniu miejscowym w określony obszar zabiegowy wprowadzamy sterylną, bardzo cienką igłę, na której umieszczona jest nic PDO. Procedura trwa od 5 do 60 minut i w żaden sposób nie upośledza normalnego funkcjonowania pacjenta/tki. Po zabiegu w obszarze zabiegowym może wystąpić delikatne zaczerwienienie. Wszystkie efekty uboczne ustępują w przeciągu 24-48 godzin. Zabiegowi można poddawać się przez cały rok – światło słoneczne nie jest żadnym przeciwwskazaniem.

 
Jak długo utrzymują się efekty?

Wprowadzając nić PDO w skórę uzyskujemy natychmiastową poprawę jej wyglądu. Po około 10-14 dniach rozpoczyna się proces syntezy naturalnych białek organizmu (kolagen i elastyna). Proces tan trwa przez cały okres utrzymywania się nici w organizmie (do 240 dni). Otrzymane efekty estetyczne utrzymują się zazwyczaj do 24 miesięcy.
 

Czy mogą wystąpić skutki uboczne?

Po zabiegu z użyciem nici PDO zwykle występuje drobne zaczerwienienie skóry, które znikają w ciągu kilku godzin. Mogą pojawić się siniaki ustępujące w przeciągu 10-14 dni. W następnej dobie po zabiegu można wykonać makijaż.
 

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

ciąża i okres laktacji
choroba nowotworowa
otwarte rany lub zmiany chorobowe skóry
 
 
 
 
 


Polecane:
   


Inne osoby także przeczytały:


 
Lifting Twarzy
niekształtna twarz przywracanie owalu zabieg ledniowska
Bruzdy nosowo-wargowe
niegłądka skóra koło ust zabieg ledniowska
Kurze Łapki
nierówna skóra oczy powieki zabieg agnieszka ledniowska
Zagęszczanie skóry
niwelowanie nierówności skóry Agnieszka Ledniowska zabieg
a.d. 2020
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2020  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści