Gabinet Medycyny Estetycznej od 2008r.

Przejdź do treści
 
Lifting twarzy - definicja

Lifting twarzy bez skalpela poprawa konturu twarzy cennik tanio Trwałe Nici PDO lifting Twarzy przy użyciu kwasu hialuronowego Metody pozwalająca na usuniecie nadmiaru skóry z twarzy

 

Twarz - Lifing Nieoperacyjny czyli podciagniecie skóry.

Poprawa konturu twarzy

Definicja: podciągnięcie skóry twarzy - metoda pozwalająca na usuniecie nadmiaru skóry, co sprawia, że twarz wygląda młodziej. Klasyczną metodą jest lifting chirurgiczny. Podobny efekt można uzyskać przy pomocy metod nieoperacyjnych. Zabieg wtedy trwa kilka minut, a po zabiegu jesteśmy w 100% gotowi do funkcjonowania w codzienności.
 
 
 

Lifting twarzy nieoperacyjny. Nici PDO.

Podciagniecie skóry bez skalpela

Zabieg skuteczny u kobiet i u mężczyzn. Można uzyskać imponujący efekt odmłodzenia w kwadrans. Po zabiegu można nałożyć makijaż i normalnie funkcjonować. Odmłodzenie twarzy jest od razu zauważalne, efekt utrzymuje się do dwóch lat. Założenie nici PDO można powtarzać. Zabieg nie pozostawia blizn.
 
 
 
Inne metody liftingu twarzy
 
Metody laserowe, metody wykorzystujące klasyczną ultrasonografię. Metody dobre, jednak nad ich efektami nie mamy pełnej kontroli.
 
 
 
Ultraformer III
 
Technoligia HIFU sprawia że skóra odmłodniona. High Intensity Focused Ultrasound jest technologia wykorzystująca zogniskowaną falę ultradźwiękową, która odpowiedzialna jest za podgrzewanie tkanek skóry, mięśni i tłuszczu, co w efekcie prowadzi do ich obkurczania oraz do mikrouszkodzeń stymulujących powstawanie nowego kolagenu. Umożliwia bezoperacyjny lifting, głównie w najbardziej newralgicznych miejscach takich jak piersi, pośladki, brzuch, uda czy ramiona. Metoda wykorzystująca ultradźwięki jest bezpieczna, bezinwazyjna, zbadana klinicznie, a przede wszystkim skuteczna. Daje spektakularne efekty, które zadowalają każdego pacjenta. Pełne efekty są widoczne po kilku tygodniach – około 90 dni
 
 
 

Sens liftingu twarzy

Zabieg na nowo ukaże piękno naszej twarzy, buduje nasze „ego”, czujemy się młodsi, nie dopuszczamy by młodość odeszła w zapomnienie. Lifting twarzy sprawia, że pojawia się inne nastawienie do życia i stosunku do samego siebie – efekt psychologiczny. Po zabiegu liftingu twarzy stajemy się pewni siebie i optymistycznie nastawieni do życia.
 
 
 
Lifting wolumetryczny
Poprawianie owalu twarzy – to lifting przy użyciu kwasu hialuronowego. Różnice dostrzeżemy w owalu twarzy, brakiem wiotkiej skóry oraz bruzdami skórnymi czy nawet głębokimi zmarszczkami. Kobieta/mężczyzna może cieszyć się z efektów przez długi czas po wykonaniu zabiegu.
 
  

Lifting twarzy bez skalpela. Dobry gabinet medycyny estetycznej


Jeśli chodzi o wybór gabinetu, to zdecydowanie najbardziej liczy się specjalista. Metody liftingujące są różne, ale to człowiek wykonuje zabieg. Specjalista dobiera odpowiednią technikę, zachowuje środki ostrożności. Decyduje czy i w jaki sposób dany zabieg wykonać. Istotne jest doświadczenie osoby wykonującej.
 
 
 Inne osoby interesowały się także:
a.d. 2020
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2020  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści