Gabinet Medycyny Estetycznej od 2008r.

Przejdź do treści
 

Twarz Lifting Niechirurgiczny

Innowacyjne nici do mocnego liftingu - wchłanialne, stymulujące produkcję kolagenu i elastyny


zdjęcia zabiegowe - kliknij
Przy wolnym łączu internetowym proszę poczekaj na załadowanie zdjęć wysokiej jakości :)
 
lifting twarzy medycyna estetyczna
 
 
implantacja nici PDO haczykowatych
 
               
              
niechirurgiczne modelowanie lifting twarzy
lifting twarzy dr n. med. Agnieszka Ledniowska
               
Niechirurgiczny Lifting Twarzy – ze względu na pozytywne opinie, niski koszt staje się złotym standardem w poprawianiu wyglądu twarzy. Sprawdź cennik – tak tanio nigdy nie było. Jest zabieg bezpieczny zarazem skuteczny. Teraz możliwa korekcja rysów twarzy -   forum, blog. Wybierz Gabinet bądź Klinikę - Katowice Śląsk Gliwice Chorzów Bytom Zabrze Rybnik Opole Opolskie Bielsko Biała Żywiec Olkusz Chrzanów Tychy Dąbrowa Górnicza Sosnowiec Siemianowice Śląskie Częstochowa.
 
 
 

Co to jest Lifting, Modelowanie i Odmładzanie Twarzy, na czym polega zabieg


Bezpieczny i skuteczny zabieg polegający na korekcji rysów twarzy. Zabiegi poprawiające owal twarzy nićmi, czyli lifting bez skalpera to doskonała alternatywa do bardziej inwazyjnych, chirurgicznych metod modelowania owalu twarzy i szyi. Nici są błyskawicznie przyswajane przez organizm, po pewnym czasie rozpuszczają się w tkance. Skóra zyskuje odświeżony, młodzieńczy wygląd.

To jedna z metod modelowania twarzy i szyi, która pozwala na uzyskanie efektów przypominających rezultat po liftingu chirurgicznym, jednak, z uwagi na niską inwazyjność, jest bezpieczniejsza i nie pozostawia blizn, jak zabiegi z użyciem skalpela. W tej metodzie używa się wchłanialnych nici, wyposażonych w mikroskopijne haczyki. Te haczyki zaczepiają się w tkance podskórnej, co pozwala na podciągnięcie skóry i wymodelowanie rysów twarzy. Można powiedzieć, że nici te stają się swoistym rusztowaniem dla skóry.

 

Modelowanie rysów twarzy

Dla kogo przeznaczony jest zabieg

 Lifting twarzy przeznaczony jest dla tych, którzy szybko i skutecznie chcą odmłodzić twarz, usunąć zmarszczki i poprawić jej rysy, podnieść owal finalnie osiągnąć odmładzające efekty! Dla kobiet oraz mężczyzn!
 
 Wszystko zależy od kondycji skóry, która może być bardzo różna nawet dla rówieśników. Zwykle jednak nici aplikuje się u osób pomiędzy 35. a 60. rokiem życia. Bywają przypadki, że nici wszczepia się także młodszym Pacjentom, jeśli występują odpowiednie wskazania (np. problem asymetrii twarzy).
 
 

Rodzaje nici używanych do zabiegów               
 
 
 
Zalecenia pozabiegowe:

 • nie korzystać z basenów i saun przez okres kilku dni
 • stosować antybiotyk miejscowo – w miejscu wprowadzenia nici
 • ograniczyć gwałtowne ruchy mimiczne
 • przez jakiś czas po zabiegu Pacjent może odczuwać wrażenie ucisku i gniecenia w miejscach, gdzie zostały wprowadzone nici. Na ogół Pacjenci odczuwają też swego rodzaju dyskomfort mimiczny, brak możliwości silnej ekspresji twarzy, a także swędzenie i zasinienie twarzy. Niestety są to naturalne objawy po wprowadzeniu nici liftingujących – mijają po kilkunastu dniach, ale, przez ten pierwszy okres po zabiegu, o skórę należy dbać w sposób szczególny.
 
Ile trwa rekonwalescencja?
 • zabieg nie wymaga rekonwalescencji
Jak wygląda zabieg?

 • Przed zabiegiem przeprowadzany jest standardowy wywiad lekarski, którego celem jest zapewnienie Pacjentowi pełnego bezpieczeństwa podczas procedury medycznej.
 • Skóra pacjenta na kilkadziesiąt minut przed zabiegiem jest miejscowo znieczulana, tak żeby zabieg był dla Państwa jak najmniej uciążliwy. W ciągu kolejnych kilkudziesięciu minut lekarz medycyny estetycznej, przy pomocy bardzo cienkiej igły, wokół której owinięta jest nić liftingująca, wprowadza ją pod skórę i modeluje w odpowiedni sposób.
 • Nici są całkowicie wchłaniane przez organizm – mają doskonałą tolerancję biologiczną. Same nici, znajdując się pod skórą, tworzą swego rodzaju rusztowanie dla zwiotczałej skóry twarzy.
 • Haczyki obecne w niciach wpływają na firbrozę, przez co zwiększają poziom kwasu hialuronowego, kolagenu oraz elastyny. A zatem zabieg nie tylko wpływa na natychmiastowe odmłodzenie twarzy ale też stymuluje organizm do dalszej konsekwentnej odbudowy i regeneracji skóry.

 
Kwalifikacja + badanie lekarskie
Dla kogo jest przeznaczony zabieg?
Wskazania
 • wiotka skóra zarówno twarzy, jak i ciała
 • zmarszczki
 • utrata owalu – usuwanie chomików twarzy
 • opadające brwi
 • opadające policzki
 • wiszący podbródek

Czy zabieg jest bolesny?
 • Zabieg nie jest bolesny, ponieważ przed wprowadzeniem nici pod skórę stosuje się krem anestetyczny.
Przeciwwskazania:

 • ciąża i okres karmienia
 • choroba nowotworowa
 • zmiany chorobowe skóry
 • rany i owrzodzenia
 • zaburzenia krzepliwości i leczenie przeciwzakrzepowe
 • choroby autoimmunologiczne
   
   
   
  poprawa owalu twarzy
   
   
   
  implantacja nici PDO
   
  dr n. med. Agnieszka Ledniowska
  dr n. med. Agnieszka Ledniowska
    

   

  Lifting twarzy, poprawa wyglądu, odmłodzenie twarzy - CENNIK, koszt pozabiegowy


  Niechirurgiczny lifting twarzy jest alternatywą do zabiegu chirurgicznego. Minusem jest faki, że zabieg należy powtarzać co jakiś czas, jednak zabieg ten można wykonywać wielokrotnie i bardzo dokładnie korygować kształt twarzy mając na uwadze uciekający czas i ciągłą zmianę owalu twarzy - w tym znaczeniu powtarzalność zabiegu jest ogromnym atutem. Koszt oscyluje w granicach 1500 - 2000PLN na 18mc.


  Jak sie przygotować do zabiegu?


  Przez 14 dni poprzedzających terapię nie powinno się przyjmować leków zawierających kwas acetylosalicylowy (aspiryna, polopiryna), które zaburzają krzepliwość krwi.
   

  Czas zabiegu

  Zabieg jest krótki, trwa 30-50 minut więc wystarczy zaplanować maksymalnie trzy dni wolnego czasu, mając na uwadze rekonwalescencję.


  Ilość powtórzeń


  Zabieg powinno sie powtrzać w cyklach 12-18 mc. Jes to bardzo logiczny czas mając na uwadze upływający czas i nieustanną zmianę owalu twarzy.


  Efekty zabiegu


  Są widoczne natychmiastowo, sa wręcz oszałamiające. Lekarz wykonujący zabieg ma dużo lepszą kontrolę na korekcją owalu twarzy niż podczas laserowego zabiegu, a zabieg nie jest tak inwazyjny jak zwykła operacja chirurgiczna.Efekty zabiegu przy pomocy nici są zauważalne niemal natychmiast po zabiegu i utrzymują się do 5-6 lat. Nici rozpuszczają się w organizmie już po kilkunastu miesiącach, ale efekty przez nie wywołane trwają znacznie dłużej.
  Poza wyraźnym odmłodzeniem skóry, efektem całościowego liftingu lub liftingu konkretnej części ciała, wynikiem wszczepienia nici liftingujących może być również korekta rysów twarzy. Odpowiednie wprowadzenie nici i ich sprofilowanie przez lekarza daje bardzo szerokie pole do modelowania kształtu twarzy Kobiety czy Mężczyzny :)

  • Bezpieczeństwo: kompleksowe odmłodzenie i modelowanie twarzy bez konieczności przeprowadzania zabiegu chirurgii plastycznej twarzy, a zatem bez nacięć, ryzyka blizn i powikłań – to podstawowy atut liftingu przy pomocy nici.
  • Naturalność i biokompatybilność: całkowicie wchłanialne nici liftingujące charakteryzują się doskonałą tolerancją biologiczną, co oznacza, że organizm błyskawicznie je przyswaja, a skóra natychmiastowo zyskuje odświeżony, młodszy wygląd.
  • Szybkość działania: nici liftingujące są bez wątpienia najlepszym rozwiązaniem dla tych z naszych Pacjentów, którzy chcą w krótkim czasie osiągnąć spektakularne odmładzające efekty i modelowanie twarzy, widoczne niemal natychmiast.
   
   
  Ponieważ o sukcesie zabiegu decyduje doskonała znajomość anatomii, struktury i ułożenia ludzkiej skóry i umiejętne, niezwykle precyzyjne wprowadzenie i wymodelowane nici!
  W okresie rekonwalescencji warto ograniczyć ekspresję mimiczną i dać niciom ułożyć się pod skórą. Poza tym niewskazane jest wykonywanie masaży i gniecenie partii skóry poddanych zabiegowi. Zbyt długie rozmowy, peelingi lub golenie – również nie są wskazane w tym pierwszym dwu- trzytygodniowym okresie po zabiegu. Po upływie tego czasu lekarz może poprosić Pacjenta na wizytę, aby ocenić rezultaty i udzielić dalszych wskazówek co do pielęgnacji skóry.


  Opieka całodobowa, zwolnienie lekarskie

  Zapewniam pełne wsparcie pozabiegowe wrazie wątpliwości, niepokojących objawów, powikłań.
   
   
  Zabiegi uzupełniające, dodatkowe, alternatywne

  Nici liftingujące są zbudowane z materiału wykorzystywanego podczas operacji chirurgicznych. Wchłanialne nici stają się rusztowaniem podtrzymującym skórę od wewnątrz. Nici wyposażone są w mikroskopijne haczyki, które specjalista wprowadza pod skórę nieinwazyjnie i bezboleśnie. Bezbolesna aplikacja mikroskopijnych haczyków. Zabieg nie wymaga użycia skalpela, nie ma nacięć i blizn, a efekty są równie satysfakcjonujące jak po klasycznym liftingu. Nici  wprowadza w skórę z pomocą igły lub kaniuli, a haczyki otwierają się dopiero po pociągnięciu przez lekarza fragmentu igły, w momencie gdy nić znajduje się na właściwej pozycji, tworząc rusztowanie modelujące rysy.
   
  Po około ośmiu miesiącach nici samoistnie się rozpuszczają, a efekt liftingu utrzymuje się nawet przez pięć lat. Metoda ta stymuluje skórę do produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu cera pozostaje długo młoda.  Nici liftingujące PDO
  Laser frakcyjny
   
  Współczesna medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw potrzebie zachowania młodego wyglądu przez długi czas. Dzięki dostępnym technikom istnieje możliwość przeciwdziałania objawom starzenia się skóry z użyciem małoinwazyjnych metod. Są one bezpieczne i nie wymagają hospitalizacji. Jedną z powszechnie stosowanych metod jest laser frakcyjny. Zabieg ten polega na pobudzeniu procesów regeneracyjnych skóry, zwiększeniu jej napięcia i jędrności poprzez bodziec termiczny. Światło lasera wykonuje mikrouszkodzenia w skórze otoczone tkanką zdrową, która „odbudowuje” uszkodzone fragmenty, dzięki temu dochodzi do wytworzenia nowego kolagenu, skóra staje się bardziej jędrna i napięta.

  Celem przeprowadzenia zabiegu skórę znieczula się przy użyciu kremu EMLA. Czasami konieczne jest zmniejszenie objętości chomików czy podbródka, wykonuje się wtedy odsysanie tłuszczu – liposukcja, laser frakcyjny pozwala odzyskać napięcie skóry bez interwencji skalpelem.
  Stanowi wyśmienitą alternatywę dla klasycznej chirurgii. Dzięki swojej małoinwazyjności nie wymaga znieczulenia ogólnego, ani opieki anestezjologa. Eliminuje to ryzyko związane z zabiegiem chirurgicznym oraz znieczuleniem. W związku z powyższym nie ma konieczności hospitalizacji, ryzyko powikłań jest dużo niższe, a okres rekonwalescencji bardzo krótki. Dodatkowo pobudzana jest ich synteza, której intensywność może być nawet dziesięciokrotnie większa niż w warunkach fizjologicznych. Jest to metoda, która dzięki całkowitej bezinwazyjności pozwala na przeprowadzenie zabiegu liftingu w newralgicznych okolicach ciała jak na przykład obszary oczu, usta czy narządów płciowych.

  Efektem zabiegu termoliftingu jest zwiększenie napięcia skóry oraz jej jędrności, dzięki czemu przywracany jest jej młody i świeży wygląd.
  Oczywiście istnieją także inne metody tak zwanego liftingu bez skalpela. Jedną z nich jest wykorzystanie nici liftingujących, które przy pomocy sterylnej igły wprowadzane są pod skórę i umieszczane na granicy tkanki skórnej i mięśniowej, dzięki czemu oddziałują na obie te tkanki. Pobudzając zwiększają ich napięcie, czego efektem jest wygładzenie skóry i przywrócenie jej jędrności co pozwala dłużej przeciwdziałać objawom starzenia się skóry.

  Terapie łączone
  Miękki lifting kwasem hialuronowym można także łączyć z innymi metodami wspomagającymi modelowanie twarzy, w celu dodatkowego utrwalenia lub ulepszenia ostatecznego efektu. Lekarze medycyny estetycznej często doradzają swoim pacjentom dobrane indywidualnie do potrzeb tzw. terapie łączone. Jest to odpowiednio skomponowana kombinacja technik w skład których może wchodzić: miękki lifting, modelowanie toksyną botulinową, laseroterapia, mezoterapia, mikrodermabrazja oraz metody wykorzystujące ultradźwięki, a także lecznicze peelingi.

   
  Pozostałe informacje
  Pamiętaj: sprawdzone opinie i efekty; tanio mając na uwadze holistyczne podejście. Wybierz odpowiedni Gabinet bądź Klinikę gdzie chcesz wykonać zabieg. Więcej informacji zawsze znajdziesz w internecie na różnego rodzaju portalach, sprawdź Forum i Blogi poświęconej danej tematyce. Sprawdź inne polecane zabiegi na twarz.
  Zakres działalności: Śląskie, Małopolskie, Opolskie. Główne miasta: Katowice, Kraków, Opole, Kędzierzyn Koźle, Rybnik, Zabrze, Gliwice, Bytom, Chorzów, Bielsko Biała.
   
  Czynniki środowiska i dieta
  Duże ilości kawy oraz słodzonych napojów gazowanych zastępują właściwe źródło płynów jakim jest woda. Niejednokrotnie ciężko także wygospodarować chociaż kilka godzin w tygodniu, które warto by poświęcić na aktywność fizyczną. Zamiast tego wolimy wypoczywać biernie, na kanapie przed telewizorem. Ponadto wszystko kolejnym istotnym problemem jest coraz większe przewlekłe narażenie na stres.
  Indukowane nim zaburzenia hormonalno-metaboliczne również powodują przyspieszenie procesów starzenia się. W rezultacie pojawiają się zmarszczki, niedoskonałości skórne, przedwczesne siwienie, czy też wypadanie włosów.
  Czy oznacza to, że współczesny człowiek, który chce coś osiągnąć w życiu zawodowym nie ma co marzyć o długotrwałym zachowaniu młodego wyglądu? Na szczęście współczesna medycyna oferuje rozwiązanie tego problemu.

  Czym jest lifting twarzy?
  Lifting jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej znanych zabiegów wykorzystywanych w celu łagodzenia objawów starzenia się. Podczas tego fizjologicznego procesu dochodzi do różnorodnych zmian w zakresie skóry takich jak powstawanie zmarszczek, kurzych łapek, ścieńczenie skóry oraz powstawanie różnego rodzaju defektów i niedoskonałości skóry.
  Drugą jego komponentą jest zanik podskórnej tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenie napięcie mięśni mimicznych. Skutkuje to zmniejszeniem napięcia i jędrności skóry oraz jej opadanie. Efektem tego jest tworzenie się nawisów skórnych w dolnych partiach twarzy.


  Istotą liftingu jest zlikwidowanie tych nawisów, podciągnięcie skóry i zwiększenie jej jędrności przy użyciu dostępnych metod. Dzięki temu możliwe jest przywrócenie twarzy młodego wyglądu. Zasadniczo istnieją dwa główne sposoby wykonywania tej procedury.
  Pierwszym z nich jest klasyczne działanie chirurgiczne. Polega ono na przeprowadzeniu zabiegu operacyjnego, mającego na celu osiągnięcie docelowego efektu. Druga metoda obejmuje oferowane przez medycynę estetyczną zabiegi z grupy tzw. liftingu bez skalpela, które obejmują między innymi: termolifting, zabiegi z wykorzystaniem, Dermapena, czy też użycie nici liftingujących.
  Zakres procedury może być całościowy obejmujący obszar twarzy i szyi lub częściowy, którego obszar ogranicza się do okolicy żuchwy.

  Dla kogo lifting twarzy?
  Należy zdawać sobie sprawę, iż lifting jest zabiegiem usuwającym nadmiar skóry oraz przywracającym jej napięcie i jędrność. Nie powoduje on pozbycia się nadmiernej tkanki tłuszczowej w obrębie twarzy. Zabieg może być wykonywany u prawie każdego, kto chce złagodzić lub wyeliminować objawy starzenia się skóry.
  Ciężko wytypować idealny wiek do poddania się liftingowi, ponieważ tempo procesu starzenia się skóry oraz jego nasilenie są uzależnione od indywidualnych predyspozycji i różnią się. Decyzja o przeprowadzeniu zabiegu zapada najczęściej w momencie największego nasilenia objawów. Dla przykładu, statystycznie rzecz biorąc większość kobiet decyduje się na zabieg około 40 roku życia.

  Chirurgiczny Lifting Twarzy
  Klasyczna i pierwotna metoda liftingu twarzy wykorzystuje ingerencję chirurga plastycznego. Polega na chirurgicznym usunięciu nadmiaru opadniętych tkanek i podniesieniu skóry. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym.
  Chirurg dokonuje nacięć w okolicy skroni, małżowiny usznej (zarówno przed jak i za nią) oraz w zakresie owłosionej skóry głowy. Następnie preparowane są płaty skórno-tłuszczowe, a nadmiar tkanek jest usuwany.
  Ponadto delikatnie nacinana, a następnie naciągana jest powięź w obrębie twarzy. Naciąga się również uprzednio przygotowane płaty skórno-tłuszczowe i zszywa rany. Po tak przeprowadzonym zabiegu zwiększa się napięcie skóry i jej jędrność a zmarszczki ulegają wygładzeniu przy jednoczesnym zachowaniu mimiki i naturalnego wyglądu twarzy.


  Co prawda istnieje możliwość nadmiernego spłycenia fałdów nosowo-wargowych i rynienki nosowo-wargowej, jednakże współczesna medycyna estetyczna oferuje możliwości łatwego, bezpiecznego i efektywnego retuszu powstałych defektów.
  Dzięki lokalizacji miejsc cięcia blizny po wykonanym zabiegu są praktycznie niewidoczne. Chirurgiczny lifting twarzy jest metodą sprawdzoną i skuteczną, jednakże z pewnością mniej bezpieczną niż metody wykorzystywane przez medycynę estetyczną.
  Wiąże się bowiem z większym ryzykiem powikłań związanych zarówno z samym zabiegiem oraz jego inwazyjnością jak i ze znieczuleniem. W związku z powyższym wiąże się on z koniecznością hospitalizacji, która może trwać nawet do kilku dni (w zależności od przebiegu około- i pooperacyjnego), a także dłuższym okresem rekonwalescencji.

  Lifting twarzy– sposób na młodą i zdrową cerę
  Proces starzenia jest związany głównie z utratą pięknego i zdrowego wyglądu skóry. W pierwszej kolejności na działanie tego procesu narażona jest twarz. Nie tylko pojawiają się na niej zmarszczki, ale także traci ona stopniowo objętość tkanki kostnej oraz tłuszczowej. Współczesna medycyna estetyczna potrafi jednak doskonale sobie radzić z wypisanym na ludzkich twarzach upływem czasu.

  Lifting tradycyjny
  Lifting twarzy to najpopularniejsza metoda przywracania twarzy młodego, zdrowego i świeżego wyglądu. Polega na usuwaniu nadmiaru skóry, pozbywaniu się fałdów grawitacyjnych i spłycaniu zmarszczek – najczęściej tych, występujących w dolnych partiach twarzy. Zabieg ten można przeprowadzać na całej twarzy lub wybranej jego części.

  Tradycyjny lifting to metoda chirurgiczna. Skóra twarzy jest podczas zabiegu naciągana w kierunku górno-tylnym, a jej nadmiar zostaje usunięty. Cięcia wykonuje się w niewidocznych miejscach – na skroni, w okolicach uszu. Szwy zdejmowane są po około dwóch tygodniach – w tym czasie wskazane jest także unikanie wysiłku fizycznego i ograniczenie aktywności.


  Możliwy jest krótkotrwały obrzęk czy niewielkie wycieki krwi, a okres gojenia trwa około miesiąca. Twarz uzyskuje normalny wygląd po 10 dniach, jednak ostateczny efekt można zaobserwować dopiero po trzech miesiącach, jest on jednak trwały, a zabieg wykonuje się jednorazowo.
  Współczesna medycyna estetyczna wciąż jednak rozwija się i zna już metody przynoszące rezultaty porównywalne z liftingiem tradycyjnym, jednak nie wymagające wcale interwencji chirurgicznej, uciążliwego noszenia opatrunku ani długiej rekonwalescencji i oczekiwania na pożądany efekt.

  Lifting miękki
  Obecnie medycyna estetyczna w większości przypadków wykorzystuje nowoczesną, znacznie mniej inwazyjną metodę, nazywaną “liftingiem miękkim” lub “liftingiem wolumetrycznym”, w rzeczywistości będącą po prostu objętościowym modelowaniem twarzy przy pomocy kwasu hialuronowego o dużej gęstości. Zabieg liftingu miękkiego przywraca twarzy utraconą objętość i koryguje zarys jej tkanek miękkich w odpowiednich obszarach.

  Ta forma liftingu jest aktualnie najszybszą, najbezpieczniejszą i najmniej inwazyjną metodą przywracania twarzy młodego i zdrowego wyglądu oraz niwelowania efektów starzenia się skóry. Jak większość najnowocześniejszych zabiegów medycyny estetycznej cechuje się też spektakularnością natychmiastowych rezultatów. Wprowadzany pod skórę implant, to całkowicie biozgodny i biodegradowalny preparat naturalnego pochodzenia o jednorodnej, identycznej z ludzką tkanką konsystencji, miękki I elastyczny. Aplikowany jest bezboleśnie za pomocą jednego wkłucia we wszystkich wymagających tego miejscach. Efekt wizualny jest natychmiastowy, a skutki niepożądane w postaci delikatnych, szybko zanikających krwiaków występują niezwykle rzadko.

  Rezultat zabiegu utrzymuje się od 12 do 24 miesięcy. Skóra po miękkim liftingu sprawia wrażenie napiętej, zdrowej I wypoczętej, okoliczne tkanki zostają też nawilżone przez wchłaniający się implant, co sprawia, że po wykonaniu serii powtarzalnych zabiegów odzyskują one stopniowo naturalne zdrowie.Lifting twarzy miękki jest szczególnie wskazany w celu uwydatnienia kości jarzmowych, modelowania policzków oraz podbródka, a także wypełniania zagłębień w okolicach skroniowych. Jedyne przeciwwskazania to ciąża, karmienie piersią, cukrzyca oraz choroby autoimmunologiczne.
   
   
   
     
          
  RF a cellulit
  RF dr n. med. Agnieszka Ledniowska
  Cellulit - niwelowanie
  cellulit dr n. med. Agnieszka Ledniowska
  Piersi - Uniesienie Nićmi
  Piersi - Uniesienie Nićmi dr n. med. Agnieszka Ledniowska
  Ile kosztuje powiększanie piersi
  Ceny zabiegów powiększania piersi śląsk katowice opolskie
  Powiększanie warg Sromowych
  wargi sromowe korekta A. Ledniowska
  Powiększanie piersi własnym tłuszczem
  Powiększanie piersi własnym tłuszczem korekta A. Ledniowska
  Migrenowy ból głowy
  leczenie migreny BOTOX Ledniowska
     
  a.d. 2020
                
  dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
  GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
                
  EMAIL: biuro@estei.pl
  TEL: +48 517 056 831

  czynne 08.00-22.00
                
  "Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
  KRS: 0000754277
  NIP: 7492102996
  Regon: 381627880
                
  ©Copyright 2007 - 2020  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
  Wróć do spisu treści