Medycyna Estetyczna ® dla mężczyzn, Zabiegi estetyczne dla mężczyzn - Medycyna Estetyczna

Przejdź do treści

Medycyna Estetyczna ® dla mężczyzn, Zabiegi estetyczne dla mężczyzn

   
  
Nowoczesny mężczyzna pragnie dbać o swój wygląd, świadomy stanu swojej skóry i konieczności jej właściwej pielęgnacji. Skóra mężczyzn różni się od skóry kobiecej grubością, ilością włókien kolagenowych i elastyny, stąd też różne formy jej pielęgnacji. Medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw współczesnym mężczyznom oferując szeroką gamę zabiegów poprawiających wygląd skóry, nawilżanie oraz korekcję niedoskonałości. Dzięki zabiegom medycyny estetycznej jesteśmy w stanie przeciwdziałać wypadaniu włosów wykonując mezoterapię skóry głowy, pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej wykonując lipolizę, leczyć nadpotliwość, pozbyć się zmarszczek i nierówności na skórze, podkreślić kształt żuchwy czy skorygować kształt nosa. Profesjonalna konsultacja pozwoli dobrać odpowiednie zabiegi dzięki którym dany problem zostanie rozwiązany. Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym więc zabiegi są niebolesne! Jako szczęśliwa i kochająca żona doskonale wiem jak "podejść do mężczyzny" :) ...aby nie uciekł z gabinetu i nie miał poczucia poświęcenia w imię doskonałości :) :) :)
 


1.Lifting twarzy przy użyciu nici 4D    2400PLN / 6nitek    3000PLN

Nić liftingujaca 4D to specjalna nitka z systemem haczyków implantujących się w tkankach dzięki czemu idealnie unosi skórę  i  liftinguje twarz. Efekt zabiegu widoczny jest już po wykonaniu zabiegu. Zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym.


2.Całkowity lifting twarzy kwasem hialuronowym  3400PLN / 3amp.    3900PLN

Zabieg modelowania twarzy kwasem hialuronowym to nieinwazyjny i komfortowy zabieg poprawiający nawodnienie tkanek i  podnoszący owal twarzy. Zabieg polega na linijnym podawaniu kwasu hialuronowego śródskórnie dzięki czemu podnoszą się nam policzki, spłycają bruzdy nosowo-wargowe i kąciki ust, skóra wygląda na bardziej wypoczętą i odżywioną, przywrócone zostają właściwe proporcje twarzy. Zabieg wykonuje się przy użyciu kaniuli przez którą podaje się kwas hialuronowy redukując w ten sposób powstanie krwiaków i siniaków.


Medycyna Estetyczna dla mężczyzn, Zabiegi estetyczne dla mężczyzn Kosmetyczka i gabinet Medycyny Estetycznej kosmetyczny mężczyźni Śląsk Katowice opolskie Opole Kędzierzyn Koźle Bytom Zabrze Gliwice Rybnik Głuchołazy Chorzów Tychy Ciągowice Zawiercie Olkusz Sosnowiec Dąbrowa Górnicza Nysa Racibórz
 

   
  
 
  
  
  
  
biuro@aledniowska.pl
tel: +48 517 056 831
MEDYCYNA ESTETYCZNA WG DR N. MED. AGNIESZKI LEDNIOWSKIEJ
WYPEŁNIACZ ŚLĄSK
dr n. med. Agnieszka Ledniowska
Wróć do spisu treści