Gabinet Medycyny Estetycznej od 2008r.

Przejdź do treści
  

Mężczyzna

Realna Medycyna Estetyczna dla Panów

                         
   

  

        

Medycyna Estetyczna
 
 
ZDJĘCIA ZABIEGOWE PRZED I PO - obejrzyj realne efekty.
Sprawdź możliwe zabiegi estetyczne sprofilowane dla Panów, inne dedykowane protokoły zabiegowe specjalnie dobrane dla Mężczyzyny!


   
    
 
        
Znieczulenie Medycyna Estetyczna
        
 
 
 
 

Mężczyzna

Medycyna Estetyczna dla mężczyzn


W gąszczu wielu specjalistycznych nazw osoba, która zaczyną "przygodę" z zabiegami estetycznymi może mieć poważny problem z odnalezieniem się czego potrzebuje. Myślę, że poniższa rycina niezmiernie ułatwi wybór zabiegu. Zawsze służę pomocą w celu dokładniejszych wyjaśnień. W razie pytań proszę o kontakt.
  
 

Pakiety zabiegowe dla mężczyzn


Warto rozważyć zabiegi w tzw. pakietach - wtedy stosunek wydanych środków pieniężnych do uzyskanych efektów jest najlepszy!

- Łysienie -terapia
- Tatuaże - korekcja
- Usuwanie owłosienia  /kończyny górne, dolne, okolice krocza, tułowia twarzy/
- Modelowanie twarzy wypełniaczami
- Wyszczuplanie sylwetki, redukcja otyłości, poprawa kształtów ciała
- Zmiany barwnikowe na skórze
- Toksyna botulinowa usuwanie zmarszczek twarzy, szyi
- Likwidacja bruzd nosowo wargowych
- Uniesienia owalu policzka twarzy
- Usuwanie popękanych mikrokopijnych naczyń
- Leczenie bruksizmu
-Usuwanie, Redukcja pocenia się /ręce, pachy, stopy/
 
 
 
 
        
        
        
  
Zabiegi wykonuje lekarz dr n. med. Agnieszka Ledniowska i dr Grzegorz Ledniowski specjalista Urologii, Seksuologia Kliniczna.

PAMIĘTAJ, diagram nie wyczerpuje wszystkich możliwości zabiegowych, nie obejmuje wielu, wielu innych zabiegów....
 
 
Medycyna Estetyczna dla mężczyzn, Zabiegi estetyczne kosmetyczne dla mężczyzn. Kosmetyczka i gabinet Medycyny Estetycznej kosmetyczny. Zadzwoń i umów się na konsultację:)

    

Mężczyzna


Mężczyzna - Zabiegi poprawiające owal twarzy nićmi, czyli lifting bez skalpela to doskonała alternatywa do bardziej inwazyjnych, chirurgicznych metod modelowania owalu twarzy i szyi. Nici są błyskawicznie przyswajane przez organizm, po pewnym czasie rozpuszczają się w tkance. Skóra zyskuje odświeżony, młodzieńczy wygląd. Zabieg głównie przeznaczony dla osób , którzy chcą w krótkim czasie chcą podnieść owal twarzy i osiągnąć odmładzające efekty.Zabiegi dla Panów


Panowie cenią sobie zabiegi trwające krótko a dające trwałe efekty.

  

Najczęstsze popularne zabiegi wśród Panów w województwie śląskim wg studenckich ankieterów:

   
 
 
 

Zabiegi dla mężczyzn – dlaczego warto


Dbanie o dobry wygląd stało się czymś naturalnym dla współczesnego mężczyzny, wpływającym nie tylko na samopoczucie i wysoką samoocenę, ale również warunkującym powodzenie zawodowe i wysoką samoocenę, ale przekładającym się na wysokość dochodów. Coraz więcej mężczyzn rozumie, że odpowiednio zadbany wygląd podkreśla ich męskość i czyni ich bardziej atrakcyjnymi.
   
 
 

Różnice miedzy skórą żeńską a męską

Męska skóra jest o około 20% grubsza niż kobieca, zawiera większą ilość kolagenu i elastyny, a także gruczołów łojowych, co sprawia, że jest bardziej sprężysta, lepiej nawilżona, natłuszczona i później się starzeje. Z drugiej jednak strony częściej występują u mężczyzn problemy związane ze skórą łojotokową: zaskórniki, wypryski, rozszerzone pory.
  
 
 
Wpływ determinantów
Golenie, błędy pielęgnacyjne, wpływ czynników środowiskowych – warunków atmosferycznych, dymu tytoniowego, złej diety, czynników stresogennych sprzyjają stanom zapalnym, podrażnieniom, przesuszeniu skóry, pękaniu naczyń. Nadmierna aktywność silnych mięśni mimicznych głównie czoła i gładzizny skutkuje powstaniem zmęczonego wyrazu twarzy poprzez widoczne zmarszczki i bruzdy. Nadmierny i niewłaściwie zlokalizowany tłuszcz, rozstępy, łysienie, nadmierne owłosienie mogą stanowić problem.
Bywa, że pozostały rozstępy z okresu szybkiego wzrostu bądź blizny powstałe w trakcie uprawiania sportów ekstremalnych lub na skutek przebytego trądziku czy zabiegów z dzieciństwa.  Wszystko to można wyeliminować w trakcie zabiegów medycyny estetycznej. Procedury medyczne dla mężczyzn są wykonywane tak samo dokładnie i z taką samą starannością jak zabiegi dla Pań.
 
 
 
 
Zabiegi dla Panów – zacznij od Botoxu

Zastosowanie toksyny botulinowej pozwala wygładzić zmarszczki mimiczne, a jego mechanizm polega na blokowaniu połączeń nerwowo-mięśniowych w tkankach, przez co następuje rozluźnienie mięśni mimicznych i wygładzenie zmarszczek. Botoks stosowany jest w celu wygładzania zmarszczek pomiędzy brwiami (lwich zmarszczek), zmarszczek poprzecznych czoła, zmarszczek wokół oczu (kurzych łapek). Zabieg trwa zaledwie kilka minut i jest prawie bezbolesny. Nie jest potrzebne znieczulenie i zaraz po wyjściu z gabinetu można wrócić do pracy.
Dzięki wygładzeniu zmarszczek mimicznych twarz odzyskuje młodszy i bardziej „pogodny” wygląd. Efekt widoczny jest po ok. 14 dniach, przy czym pierwsze efekty są widoczne już po 7 dniach. Skutek zabiegu utrzymuje się średnio 6-8 miesięcy. Szybciej ustępuje u osób palących i odwiedzających solarium  Zabieg z użyciem botoksu jest również bardzo skuteczny w przypadku leczenia nadmiernej potliwości.
 
 
Zabiegi Estetyczne dla Mężczyzn
Mężczyzna - Cienie pod oczami
 
 
Korekcja zmarszczek czoła
 
Zdjęcie przed podaniem botoxu i po podaniu botoxu po kilkunastu dniach.
 
 
 
Zdjęcie przed podaniem botoxu i po podaniu botoxu po kilkunastu dniach.
 
 
 
Zdjęcia po kilkunastu dniach od podania botoxu oraz po 30 dniach po podaniu botoxu z widocznym efektem wypłycenia grubych zmarszczek /nierówności/ na czole.
 
 
 
Zdjęcia po kilkunastu dniach od podania botoxu oraz po 30 dniach po podaniu botoxu z widocznym efektem wypłycenia grubych zmarszczek /nierówności/ na czole.
 
 
 
 
Korekcja zmarszczek pionowych czoła - tzw. Lwia Zmarszczka
 
Korekcja kształtu nosa - niechirurgiczna
 
Korekcja nierówności skóry -blizny, pory, efekt starzenia się.
 
Lifting twarzy u Mężczyzn- nici
Lifting twarzy u Mężczyzny po znacznej redukcji wagi ciała – obwisła skóra na policzkach. Zastosowano 4 nitki PDO plus jedna z haczykami na każdy policzek. Łącznie 8 nitek PDO i 2 z haczykami. Inne zdjęcia liftingu twarzy czyli poprawy owalu znajdziesz tutaj
 
Mężczyzna Zmarszczki wokół oczu - tzw. Kurze Łapki
 
Korekcja bruzd nosowo-wargowych
 
Korekcja podbródka - lipoliza
 
Powiększanie ust Mężczyzna
   
        
   
 
 
 
Inne osoby także przeczytały:


 
Zdjęcia
Polityka ceny
Lasery
Lifting twarzy
   
 
Tańsza Estetyka
Trądzik
Zmarszczki
Zdjęcia
a.d. 2020
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2020  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści