Gabinet Medycyny Estetycznej od 2008r.

Przejdź do treści
 
Problem:
 
 
Medycyna Estetyczna Zabiegi dla Mężczyzn Katowice Śląsk Kędzierzyn. Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn Zabiegi medycyny estetycznej i kosmetologii dla mężczyzny 40+ 50+ 60+ 30+  Katowice Śląsk Gliwice Chorzów Bytom Zabrze Rybnik Opole Opolskie Bielsko Biała Żywiec Olkusz Chrzanów Tychy Dąbrowa Górnicza Sosnowiec Siemianowice Śląskie Częstochowa.  
 

Mężczyzna - Zabiegi Medycyna Estetyczna Kędzierzyn

  
 
 

Zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn Kędzierzyn Koźle


Wraz z upływem lat wygląd twarzy staje się coraz bardziej zmęczony, niestety ma na to wpływ coraz szybsze tempo życia, intensywność w obowiązkach zawodowych. Poprawa wyglądu mężczyzny na pewno przekłada się na życie osobiste oraz pozycję w życiu zawodowym. Medyna estetyczna dla mężczyzn jest wstanie zaoferować znaczną pomoc w rozwiązywaniu męskich problemów.
 
 
 

Lifting twarzy u mężczyzn Kędzierzyn Koźle

 
Zabiegi estetyczne dla mężczyzn są skuteczne a efekty zadowalające. Dodatkowo wzrasta poczucie męskiej wartości. W ofercie przygotowujemy także inne zabiegi wpływające na poprawianie męskiego wyglądu. Jeszcze kilka lat temu procent osób płci męskiej odwiedzających salony urody na śląsku był bardzo mały, teraz to już kilkanaście procent.


 

1.Lifting twarzy przy użyciu nici 4D

 
 
Nić liftingujaca 4D to specjalna nitka z systemem haczyków implantujących się w tkankach dzięki czemu idealnie unosi skórę  i  liftinguje twarz. Efekt zabiegu widoczny jest już po wykonaniu zabiegu. Zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym.
 
 
 
2.Całkowity lifting twarzy kwasem hialuronowym
 
 
Zabieg modelowania twarzy kwasem hialuronowym to nieinwazyjny i komfortowy zabieg poprawiający nawodnienie tkanek i  podnoszący owal twarzy. Zabieg polega na linijnym podawaniu kwasu hialuronowego śródskórnie dzięki czemu podnoszą się nam policzki, spłycają bruzdy nosowo-wargowe i kąciki ust, skóra wygląda na bardziej wypoczętą i odżywioną, przywrócone zostają właściwe proporcje twarzy. Zabieg wykonuje się przy użyciu kaniuli przez którą podaje się kwas hialuronowy redukując w ten sposób powstanie krwiaków i siniaków.
 
 
 
 
 
   
a.d. 2020
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2020  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści