Gabinet Medycyny Estetycznej od 2008 roku

Przejdź do treści
 
   

Medycyna Estetyczna

Gwarantowane bezpieczeństwo, postępowanie pozabiegowe, opieka pozabiegowa
 
 
Kwalifikacja estetyczna - Katowice Śląsk Gliwice Chorzów Bytom Zabrze Rybnik Opole Opolskie Bielsko Biała Żywiec Olkusz Chrzanów Tychy Dąbrowa Górnicza Sosnowiec Siemianowice Śląskie Częstochowa.
 
 
 

Unikalna filozofia z zakresu Medycyny Estetycznej


Kwalifikacja, bezpieczeństwo - wykonując zabiegi medycyny estetycznej koncentrujemy się na poprawie jakości, nawilżenia skóry, przywracaniu naturalnych kształtów i proporcji, aby uzyskać najlepszą harmonię oraz spójność. W końcowym efekcie chodzi o to aby uzyskać naturalny, świeży i wypoczęty wygląd skóry głównie na twarzy, ale także w innych okolicach ciała.
 
 
 

Jakość preparatów

W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo wszystkie zabiegi wykonuję preparatami najwyższej jakości, posiadającymi certyfikaty rejestracyjne oraz wyróżnionymi przez zespoły dermatologów estetycznych tzw. „Perły Dermatologii Estetycznej”. Dla nas medycyna estetyczna to nie tylko wykonanie zabiegu, ale również stworzenie poczucia bezpieczeństwa, zaufania oraz pewności, że w razie jakichkolwiek wątpliwości możecie Państwo na nas liczyć, a nie nerwowo szukać informacji gdziekolwiek indziej.
     
   
   
Kwalifikacja do zabiegu, także On-Line
Przed każdym zabiegiem medycyny estetycznej odbywa się rozmowa kwalifikacyjna. Zbierany i odnotowywany jest dokładny wywiad lekarski obejmujący między innymi: aktualną ocenę stanu zdrowia, obecność chorób przewlekłych, przebytych, zażywanych leków, uczuleń, przebytych operacji, obecność ciąży, karmienie piersią, wykonane zabiegi medycyny estetycznej w przeszłości i ich przebieg oraz ocenę stanu skóry.
   
 
 
To kiedy w końcu zabieg estetyczny?
Po zebraniu wywiadu, badaniu fizykalnym następuje kwalifikacja do zabiegu. Każda osoba otrzymuje dokładną informację na temat przebiegu zabiegu, rodzaju użytego preparatu, objętości preparatu oraz Kartę Pacjenta dodatkowo zawierająca powyższe informacje. Do Karty Pacjenta dołączana jest karta postępowania zawierająca wszystkie niezbędne informacje związane z wykonanym zabiegiem i postępowaniem.
   
 
 
Bezpieczeństwo, wsparcie po zabiegu Medycyny Estetycznej

Zalecamy empiryczną profilaktykę antybiotykową okołozabiegową, pozabiegową, aby zniwelować do minimum ryzyko powikłań. Kontakt telefoniczny 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. W przypadku  jakichkolwiek wątpliwości dla Pacjentek/-ów którym wykonujemy zabieg estetyczny istnieje dostęp telefoniczny całą dobę. Pierwszy zabieg medycyny estetycznej (w szczególności) wiąże się z dużym stresem, dlatego zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.
   
   
   
 
 
a.d. 2019
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@aledniowska.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2019  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści