Kto kwalifikuje ® najlepiej od zabiegów medycyny estetycznej - Medycyna Estetyczna

Przejdź do treści

Kto kwalifikuje ® najlepiej od zabiegów medycyny estetycznej

ZABIEGI
WYKŁADOWCA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ ŚLĄSK
lekarz medycyny estetycznej
botoks śląsk
botox katowice
gabinet medycyny estetycznej
zabiegi estetyczne
MEDYCYNA ESTETYCZNA GŁUCHOŁAZY
korekcja nosa
GABINET MEDYCYNY ESTETYCZNEJ RYBNIK
GABINET MEDYCYNY ESTETYCZNEJ ŚLĄSK
REDUKCJA ZMARSZCZEK KATOWICE
GABINET ESTETYCZNY OPOLSKIE
LIFTING TWARZY ŚLĄSK
ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ KĘDZIERZYN KOŹLE
MEDYCYNA ESTETYCZNA OPOLE
GINEKOLOGIA ESTETYCZNA AGNIESZKA LEDNIOWSKA
Najlepsze kwalifikacje, unikalna filozofia z zakresu Medycyny Estetycznej


Cel mojej pracy w Medycynie Estetczynej


Wykonując zabiegi medycyny estetycznej koncertuję się na poprawie jakości, nawilżenia skóry, przywracaniu naturalnych kształtów i proporcji, aby uzyskać najlepszą harmonię oraz spójność. Celem jest uzyskać naturalny, świeży i wypoczęty wygląd.
Jakość preparatów

W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo wszystkie zabiegi wykonuję preparatami najwyższej jakości, posiadającymi certyfikaty rejestracyjne oraz wyróżnionymi przez zespoły dermatologów estetycznych tzw. „Perły Dermatologii Estetycznej”. Dla mnie medycyna estetyczna to nie tylko wykonanie zabiegu, ale również stworzenie poczucia bezpieczeństwa, zaufania oraz pewności, że w razie jakichkolwiek wątpliwości możecie Państwo na mnie liczyć, a nie nerwowo szukać informacji gdziekolwiek indziej.Kwalifikacja do zabiegu, także On-Line


Przed każdym zabiegiem medycyny estetycznej odbywa się rozmowa kwalifikacyjna. Zbierany i odnotowywany jest dokładny wywiad lekarski obejmujący między innymi: aktualną ocenę stanu zdrowia, obecność chorób przewlekłych, przebytych, zażywanych leków, uczuleń, przebytych operacji, obecność ciąży, karmienie piersią, wykonane zabiegi medycyny estetycznej w przeszłości i ich przebiegu oraz ocenę stanu skóry.To kiedy w końcu zabieg estetyczny? :):):)


Po zebraniu wywiadu, badaniu fizykalnym następuje kwalifikacja do zabiegu. Każda Pacjentka otrzymuje dokładną informację na temat przebiegu zabiegu, rodzaju użytego preparatu, objętości preparatu oraz Kartę Pacjenta dodatkowo zawierająca powyższe informacje. Do Karty Pacjenta dołączana jest karta postępowania zawierająca wszystkie niezbędne informacje związane z wykonanym zabiegiem i postępowaniem.Bezpieczeństwo, wsparcie po zabiegu Medycyny Estetycznej


Zalecam empiryczną profilaktykę antybiotykową okołozabiegową, pozabiegową, aby zniwelować do minimum ryzyko powikłań.


Kontakt telefoniczny 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu

W przypadku  jakichkolwiek wątpliwości dla Pacjentek/-ów którym wykonuję zabieg estetyczny jestem dostępna telefonicznie całą dobę. Pierwszy zabieg medycyny estetycznej (w szczególności) wiąże się z dużym stresem, dlatego zawsze jestem do Państwa dyspozycji.
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 


  
 

 
 
 

biuro@aledniowska.pl
tel: +48 517 056 831
MEDYCYNA ESTETYCZNA WG DR N. MED. AGNIESZKI LEDNIOWSKIEJ
WYPEŁNIACZ ŚLĄSK
dr n. med. Agnieszka Ledniowska
Wróć do spisu treści