Erelle wypełnianie warg ust - Medycyna Estetyczna

Przejdź do treści

Erelle wypełnianie warg ust

 
 
Erelle – karboksymetyloceluloza to bardzo dobra alternatywa dla kwasu hialuronowego, jeśli pacjentka nie może go otrzymywać.
 
Innowacja zastosowania sieciowanej karboksymetylocelulozy (CMC) w stosunku do preparatów zawierających kwas hialuronowy polega na zupełnym braku protein i endotoksyn bakteryjnych, ponieważ substancja ta nie jest pochodzenia zwierzęcego ani bakteryjnego.
 
 
Ponadto karboksymetyloceluloza ma możliwość inhibicji enzymu hialuronidazy, co oznacza, że chroni kwas hialuronowy w macierzy pozakomórkowej, a także może wydłużać czas utrzymywania się wcześniejszych wypełnień z użyciem HA, działając konserwująco i regeneracyjnie. Sieciowana CMC nie powoduje efektów ubocznych i dłużej utrzymuje się w miejscu podania, ponadto można ją podać w mniejszej objętości.
 
 
 
Dozwolone jest użycie do iniekcji, w zależności od preferencji lekarza, zarówno cienkich igieł każdego rozmiaru, jak i mikrokaniuli. Preparat pozostaje plastyczny w miejscu podania, co pozwala na synergię z innymi technikami. Należy podkreślić rzeczywiste działanie przeciwstarzeniowe: karboksymetyloceluloza nie stymuluje fibroblastów, nie wywołuje zwłóknień (typ I kolagenogenezy) i chroni naturalny endogenny kwas hialuronowy, zapewniając dobry efekt estetyczny.
 
 
Wyraźne zmarszczki, fałdy nosowo wargowe, usta, szyja.
 
Czas utrzymywania się korekcji: 6-12 miesięcy
 
 
 
 
Erelle – czym się wyróżnia.
 
Jest to sieciowana karboksymetyloceluloza, która w odróżnieniu od dotychczasowych tradycyjnych wypełniaczy hamuje enzym hialuronidazę, co dodatkowo utrwala efekt nawilżenia skóry.
 
Karboksymetyloceluloza aktywuje keratynocyty, co sprzyja procesom naprawczym dając efekt przeciwstarzeniowy.
 
 
 
Innowacją w stosunku do tradycyjnych wypełniaczy na bazie kwasu jest całkowity brak protein i endoksyn bakteryjnych, a więc karboksymetyloceluloza może być bezpiecznie stosowana u alergików i osób, u których występują odczyny zapalne po podaniu kwasu hialuronowego.
 
Jest to produkt plastyczny, można go podawać w mniejszych objętościach uzyskując pożądany efekt.
 
Idealnie nadaje się do wypełniania wszelkich zmarszczek i bruzd, w tym bruzd nosowo-wargowych, powiększania ust.
 
 
 
Skuteczny i bezpieczny wypełniacz – alternatywa dla kwasu hialuronowego.
 
Erelle – często wybierany przez lekarzy preparat do powiększania ust. Doskonale nadaje kształt i długo utrzymujący się efekt.
 
biuro@aledniowska.pl
tel: +48 517 056 831
MEDYCYNA ESTETYCZNA WG DR N. MED. AGNIESZKI LEDNIOWSKIEJ
WYPEŁNIACZ ŚLĄSK
dr n. med. Agnieszka Ledniowska
Wróć do spisu treści