Gabinet Medycyny Estetycznej od 2008r.

Przejdź do treści

   

Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (P-T-M-E-I-A-A)

oraz Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej
(European Society for Cosmetic & Aesthetic Dermatology - ESCAD).

 
 
 
 
PTMEiA
 
 
 
  

dr n. med. Agnieszka Ledniowska


 
Doświadczenie:
         
1. Lekarz Medycyny Estetycznej od 2008
2. Doktor Nauk Medycznych - (tytuł uzyskany na Śląskim Uniwersytecie Medycznym}
3. Wykładowca akademicki Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach (kształcę na uczelni lekarzy z zakresu Medycyny Estetycznej, promotor i recenzent prac na wielu kierunkach)
4. Adiunkt Zakładu Anatomii Uniwersytetu Opolskiego Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum w Opolu
5. Specjalista Ginekologii i Położnictwa
6. Ukończone studia podyplomowe: Seksuologia Kliniczna, Zarządzanie w Ochronie Zdrowia, Medycyna Estetyczna dla Lekarzy
7. Ponadto kilkadziesiąt certyfikatów, a także wyróżnienia
8. Ceniony lekarz w sferze "beauty" przez fotomodelki i aktorów. Liczne rekomendacje
9. Razem z mężem wiodą prym w rozwiązywaniu kobiecych i męskich problemów
10. Prezes spółki "Doktor" Sp.p. A.L. & G.L. Lekarze
         


....
Dzięki zadowolonej rzeszy osób, ponad 1000 oddanych głosów wygrałam ranking na najlepszego Lekarza Medycyny Estetycznej i uzyskałam tytuł Mistrzyni Urody w Krakowie w roku 2018. Ze względu na dobre opinie, najlepsze efekty, trwałe i skuteczne zabiegi, polecenia zadowolonych Pacjentów, z moich usług korzysta wiele znanych osób. Pracuję na Uczelni SWSM Katowice, gdzie jestem Wykładowcą Medycyny Estetycznej kształcąc lekarzy z Katowic, ale także z całego Śląska, województwa opolskiego, małopolskiego, mazowieckiego, zachodnio-pomorskiego. Na Uniwersytecie Opolskim Wydziale Lekarskim Collegium Medicum w Opolu kształcę także przyszłych lekarzy w zakresie Anatomii.

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W 2009 roku ukończyłam studia podyplomowe w GWSH im. Wojciecha Korfantego w Katowicach na kierunku: Medycyna Estetyczna dla Lekarzy. Tytuł doktora nauk medycznych po dwóch i pół letnich studiach doktoranckich na Wydziale Lekarskim w Zabrzu ŚUM w Katowicach pod opieką naukową Pana Doktora hab. n. med. Stanisława Horáka. Swoją pracę zawodową łącze z rozwojem naukowym, jestem autorką publikacji naukowych w polskich oraz zagranicznych czasopismach.
dr n. med. Agnieszka Ledniowska Katowice

....

dr n. med. Agnieszka Ledniowska, lekarz

Od przeszło dziesięciu lat wykonuję zabiegi z zakresu medcyny estetycznej dzięki czemu poznałam potrzeby i wymagania współczesnych kobiet oraz mężczyzn. Liczne kongresy naukowe, kursy, warsztaty oraz szkolenia medyczne, m.in. w Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti - Aging im. Prof. Pasquale  Motolese pozwoliły mi  stale podnosić  swoje  kwalifikacje, umiejętności.
 
W ciągu pracy zawodowej wykonałam ponad 2500 zabiegów medycyny estetycznej, zjednując sobie rzesze zadowolonych kobiet oraz mężczyzn. Pracowałam nad farmaceutykami wprowadzanymi na rynek detaliczny. W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo zabiegi medycyny estetycznej wykonywane są najlepszymi preparatami dostępnymi na rynku, posiadającymi certyfikaty rejestracyjne w dziedzinie medycyny estetycznej oraz wyróżnionymi przez zespoły dermatologów estetycznych tzw. „Perły dermatologii estetycznej”.

W pracy zawodowej stawiam na ciągły rozwój oraz perfekcjonizm. Zabiegi medycyny estetycznej mają na celu podkreślić urodę, skorygować jej niedoskonałości, nadać skórze blasku, świeżości aby uzyskać spójność i harmonię. Dla mnie Medycyna jest sztuką, a doświadczenie uczy pokory - to moje motto w pracy. Zapraszam do zapoznania się z ofertą zabiegów medycyny estetycznej.

 
  
Warto zobaczyć:
studia i certyfikaty z Medycyny Estetycznej

Klinika Medycyny Estetycznej

Na zabiegi z Medycyny Estetycznej szczególnie zapraszam do VipRoom Aesthetic Academy do prestiżowej Kliniki w Katowicach na ulicy Stawowej 10 - I piętro
 
 
 
 
 
Grzegorz Ledniowski
 
adiunkt agnieszka ledniowska
 

 

dr n. med. Agnieszka Ledniowska

 
dr n. med. Agnieszka Ledniowska Mistrzyni Urody 2018
   
a.d. 2020
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2020  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści