Peptydowa terapia przeciw wypadaniu włosów - Medycyna Estetyczna

Przejdź do treści

Peptydowa terapia przeciw wypadaniu włosów

ZABIEGI
®

DR CYJ HAIR FILLER®- zabieg na włosy

DR CYJ HAIR FILLER®- poprawa kondycji włosów


Dr Cyj Hair Filler to nowoczesny preparat peptydowy wykorzystywany w terapii problemów z włosami, wspomaga odrost włosów i hamuje ich wypadania. W swoim składzie zawiera siedem opatentowanych peptydów połączonych z kwasem hialuronowym, które stymulują komórki do życia i „namnażania się” oraz hamują niekorzystny wpływ środowiska na kondycję skóry głowy.
Terapia przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, w przypadku łysienia androgenowego, ale także spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy.DR CYJ HAIR FILLER®- Jak działa preparat?

Dr Cyj Hair Filler dzięki obecności kwasu hialuronowego ułatwia przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry. Małe dawki peptydów działają dokładnie tam gdzie chcemy wywołać zmiany w komórkach. Po wniknięciu w skórę peptydy naśladują naturalne substancje obecne w organizmie pobudzając wzrost, poprawiając mikrokrążenie i odżywiając skórę głowy.


DR CYJ HAIR FILLER®- Efekty zabiegu

Pierwsze zauważalne efekty obserwowane są już po 15 dniach od rozpoczęcia cyklu.DR CYJ HAIR FILLER®- Jak wygląda zabieg?

Preparat podawany jest metodą iniekcji przez cieniuteńka igłę w miejsce dotknięte problemem.  Występuję niewielka bolesność zabiegu u osób bardziej wrażliwych. Zabieg nie wymaga znieczulenia lecz na życzenie takie znieczulenie można zastosować.


DR CYJ HAIR FILLER®- Wskazania do zabiegu

-łysienie
-cienkie, przerzedzone włosy
-po przeszczepie włosów w celu ich wzmocnienia
-przyspieszenie wzrostu włosa
DR CYJ HAIR FILLER®- Przeciwwskazania do zabiegu

-stan zapalny i rany w  okolicy owłosionej skóry głowy
-choroba nowotworowa
-ciąża i okres laktacji


DR CYJ HAIR FILLER®- jak często trzeba powtarzać?

Zaleca się wykonanie 4 zabiegów w odstępie 3-4 tygodni.DR CYJ HAIR FILLER®- co zawiera?

Jest to formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy a także odżywia mieszki włosowe. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to także opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych - minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Zabieg wskazany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.


biuro@aledniowska.pl
tel: +48 517 056 831
MEDYCYNA ESTETYCZNA WG DR N. MED. AGNIESZKI LEDNIOWSKIEJ
WYPEŁNIACZ ŚLĄSK
dr n. med. Agnieszka Ledniowska
Wróć do spisu treści