Gabinet Medycyny Estetycznej od 2008r.

Przejdź do treści
             
   
 
„Doktor” Sp.p. jest spółką partnerską lekarzy - jedną z niewielu w Polsce świadczącą lekarskie usługi na płaszczyźnie medycznej w estetyce /strefa „beauty”/ oraz w zakresie intymnych problemów i schorzeń u Kobiet, Mężczyzn, Nastolatków.
 


Firma jest także jednym z liderów w Polsce we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w/w zakresie, które ułatwiają wszystkim osobom bez względu na płeć i wiek zadbanie o własny wygląd, a także na rozwiązywaniu medycznych problemów na poziomie wykraczającym poza przyjęte normy stosowane w klasycznym lecznictwie ambulatoryjnym jak i zamkniętym. Ponadstandardowe działanie zostało docenione przez osoby ze świata mody, modelingu, aktorskiego.

 
Doktor Sp.P. Lekarzy
 
  
Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom klientów Firma umożliwia wyjątkowo indywidualne podejście, gdzie bardzo dużo czasu poświęcamy na strefę przed i około zabiegową z naciskiem na czas po zabiegu, tak aby zapewnić maximum wsparcia w razie jakichkolwiek niepokojących objawów. Od roku 2017 lekarze spółki zostali kilkakrotnie wyróżnieni i docenieni  w różnych miastach Polski, zwłaszcza w Krakowie oraz Warszawie, gdzie konkurencja jest największa. Spółka wyznacza nowy poziom zabiegów estetycznych – wielu lekarzy poprzez szkolenia czerpie wiedzę z naszego doświadczenia w kwestii postępowania z Klientem czy Pacjentem.


Copyright 2007 - 2019  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
 
 
 
 
 
   
             
a.d. 2020
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2020  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści