Odmłodzenie Poprawa wyglądu Skóry Rąk opinie cennik tanio forum - Medycyna Estetyczna

Przejdź do treści

Odmłodzenie Poprawa wyglądu Skóry Rąk opinie cennik tanio forum

ZABIEGI
WYKŁADOWCA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ ŚLĄSK
lekarz medycyny estetycznej
botoks śląsk
botox katowice
gabinet medycyny estetycznej
zabiegi estetyczne
MEDYCYNA ESTETYCZNA GŁUCHOŁAZY
korekcja nosa
GABINET MEDYCYNY ESTETYCZNEJ RYBNIK
GABINET MEDYCYNY ESTETYCZNEJ ŚLĄSK
REDUKCJA ZMARSZCZEK KATOWICE
GABINET ESTETYCZNY OPOLSKIE
LIFTING TWARZY ŚLĄSK
ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ KĘDZIERZYN KOŹLE
MEDYCYNA ESTETYCZNA OPOLE
GINEKOLOGIA ESTETYCZNA AGNIESZKA LEDNIOWSKA
Jak skutecznie poprawić wygląd dłoni
 
 


 
Odmładzanie skóry Ręce - Dłonie
 
 
 
 


 
Dłonie każdego dnia narażone są na działanie szkodliwych czynników, które negatywnie wpływają na kondycję skóry i jej wygląd. Skóra dłoni pokryta jest cienką warstwę tkanki tłuszczowej i mała ilością gruczołów łojowych, co powoduje, że nie ma odpowiednio wysokiej naturalnej bariery ochronnej. Medycyna estetyczna w swej ofercie posiada zabiegi, które w sposób bezpieczny i szybki pozwalają dłoniom przywrócić odpowiedni poziom nawilżenia.
 


 


 


 
Rewitalizacja rąk - kwas hailuronowy
 
 
 
 
 
Zabiegi z użyciem usieciowanego kwasu hialuronowego przywraca odpowiedni poziom nawilżenia i jędrności skórze dłoni. Zabieg jest niebolesny, szybki, po zabiegu można wrócić do codziennych czynności. Efekt zabiegu utrzymuje się do roku.
 
Zabieg z użyciem hydroxyapatytu wapnia ujędrnia skórę, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny.
 
 
Efekt zabiegu jest widoczny po 8 tygodniach i utrzymuje się do 2 lat.
 


 


 
 
Mezoterapia  (igłowa i wyspowa) - młode ręce, dłonie
 
 
 
 


 
. Jest  to zabieg poprawiający gładkość i jędrność skóry rąk, zapobiegający  jej przedwczesnemu starzeniu się. Zabieg polega na podawaniu  bezpośrednio do skóry preparatów leczniczych i regenerujących- tzw. koktajli  za pomocą strzykawki lub specjalnego, wałka który rolując skórę wprowadza składniki czynne m.in. kwas hialuronowy, witaminy, mikroelementy (cynk, krzem), enzymy (hialuronidoza), wyciągi tkankowe, roślinne.
 
Po zabiegu widoczne są ślady ukłuć, utrzymujące się przez 3-5 dni.
 
 
 
 
Kwasu  polimlekowy - Sculptra
 
 
 
 


 
Jeśli kondycja skóry wymaga głębszej regeneracji wówczas stosuje się zabieg stymulujący  poprawianie kolagenu przy użyciu kwasu  polimlekowego, czyli Sculptry. Podawanie preparatu odbywa się wieloetapowo. Niezbędne jest wykonanie 2-3 zabiegów w odstępie 4-8 tygodni. Na efekty czeka się kilka – kilkanaście tygodni– ale dają wyraźne odmłodzenie i poprawę kondycji skóry. Po każdym zabiegu niezbędne jest intensywne masowanie dłoni kilka razy dziennie przez 10-14 dni.
 
 
 

Fale radiowe
 
 
 
 


 
Dają wyraźny efekt  obkurczenia rozciągniętej  skóry dłoni. Zabieg pobudza też fibroblasty (komórki skóry) do tworzenia naturalnego kolagenu.
 
 
 
 
Laser frakcyjny
 
 
 
 
 
Redukuje przebarwienia i wygładza skórę. Efektem zabiegu jest ujędrnienie i poprawa (wyrównanie) kolorytu skóry. Światło lasera pobudza też  głębsze warstwy skóry do produkcji własnego kolagenu. Pierwsze efekty zabiegu widoczne są ok 14 dni po zabiegu , a najbardziej spektakularna poprawa występuje ok 2 miesięcy po zabiegu. Zabieg laserowy wykonuje się w znieczuleniu miejscowym.  Skóra po zabiegu przez kilka dni jest zaczerwieniona i opuchnięta.
 
 
 
 
 
 
 
biuro@aledniowska.pl
tel: +48 517 056 831
MEDYCYNA ESTETYCZNA WG DR N. MED. AGNIESZKI LEDNIOWSKIEJ
WYPEŁNIACZ ŚLĄSK
dr n. med. Agnieszka Ledniowska
Wróć do spisu treści