Klinika Polecany Gabinet Dermatologii Estetycznej Opinie Cena - Medycyna Estetyczna

Przejdź do treści

Klinika Polecany Gabinet Dermatologii Estetycznej Opinie Cena

ZABIEGI
®

Jak odmłodzić skórę wokół oczuCo to jest Mezoterapia igłowa okolicy oka


Mezoterapia igłowa okolicy oka jest często wykonywanym zabiegiem. Zasadą zabiegu jest  wstrzykiwanie podskórnie witamin, mikroelementów, kwasu hialuronowego.
Skóra okolicy oczu jest bardzo wrażliwa, proces jej starzenia przebiega bardzo szybko. Pojawiają się  podłużne zmarszczki, skóra robi się cieńsza, pergaminowa, widoczne są naczynia żylne.
Mezoterapia igłowa okolicy oka


Mezoterapia igłowa skóry wokół oczu ma na celu intensywne odmłodzenie tej okolicy twarzy.
W skład koktajli użytych do mezoterapii wchodzą składniki nawilżające, rewitalizujące, rozjaśniające cienie, przeciwobrzękowe, stymulujące do odnowy komórkowej i przeciwzmarszczkowe.
W zależności od użytego preparatu możemy zastosować środek z dużą zawartością gęstego kwasu hialuronowego bądź zmniejszą ale z przewagą komponentu witamin.
Ogólnie zaleca się  wykonanie 3-4 zabiegów co 3-4 tygodnie, później w zależności od potrzeb jeden zabieg co 6-18 miesięcy.


Mezoterapia igłowa okolicy oka - wskazania do wykonania zabiegu

Zabiegi mezoterapii pod oczy głównie polecamy na zmarszczki mimiczne, tzw. kurze łapki.Mezoterapia igłowa okolicy oka - przebieg zabiegu

Zabieg mezoterapii pod oczy trwa od 10 do 60 minut. Polega na ostrzykiwaniu cieniutką igłą skóry pod oczami, czasami używa się kaniuli. W ten sposób rozprowadza się w niej w małych dawkach koktajl rewitalizujący. Te mikro nakłucia nie zostawiają na skórze widocznych śladów i są łatwe do zamaskowana po zabiegu.Mezoterapia igłowa okolicy oka - efekty zabiegu

Poprawa nawilżenie, napięcia, gęstości skóry.

Efektem jest wygładzenie drobnych zmarszczek i bardziej elastyczna skóra.1. Teosyal Redensity I Mezoterapia igłowa okolicy oka

Zabieg z użyciem Teosyal Redensity przywraca skórze blask. Teosyal jest produktem łączącym  w sobie nieusieciowany kwas hialuronowy, kompleks dermorestukturyzacji (aminokwasy, minerały, antyoksydanty, witaminę B6) oraz lidocaine 0.3% dla uzyskania pełnego komfortu zabiegu.
Wskazania do zabiegu:
 • potrzeba nawilżenia skóry wokół oczu
 • dodanie blasku skórze
 • wygładzenie delikatnych zmarszczek i drobnych linii
 • brak elastyczności


Jak wygląda zabieg
Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym (krem Emla). Preparat podawany jest drogą mezoterapii w okolice powieki dolnej. Po zabiegu może pojawić się niewielki obrzęk, który ustępują w ciągu kilku godzin oraz zasinienia utrzymujące się do 2 tygodni.


Przeciwwskazania do zabiegu:
 • ciąża i okres laktacji
 • miejscowe stany zapalne skóry
 • cukrzyca niewyrównana
 • choroba nowotworowa
 • alergie na stosowany preparat
Zaleca się wykonanie serii 3 zabiegów co 3 tygodnie.2. Princess Rich Mezoterapia igłowa okolicy oka

Princess Rich to idealny preparat do głębokiego i intensywnego nawilżenia skóry.


Jego innowacyjność jest związana z obecnością w składzie :
 • glicerolu – który  jest substancją odpowiedzialną za działanie nawilżające
 • kwasu  hialuronowego – jednego z podstawowych składników tkanki łącznej, który ma dla skóry właściwości uodparniające i utrzymuje ją w dobrej kondycji, zapewnia napięcie skóry i elastyczność.
Cząsteczki glicerolu w preparacie poprzez wiązania wodorowe, wiążą się z cząsteczkami wody - każda z nich może związać aż sześć cząsteczek wody; tworzy się wtedy swoistego rodzaju „płaszcz ochronny” wokół cząsteczek kwasu hialuronowego w skórze właściwej, dzięki czemu kwas „korzysta” z właściwości odpornościowych − termicznych, mechanicznych i enzymatycznych; zostaje utworzona skuteczna zapora chroniąca przed inwazją wolnych rodników, a w konsekwencji kwas hialuronowy łatwiej i skuteczniej zatrzymuje wodę. Poprzez to działanie efekty mezoterapii z użyciem Princess Rich utrzymuja się długo.


Wskazania do zabiegu:
 • skóra sucha, wiotka, wymagająca nawilżenia (okolica oczu, twarz, szyja, dekolt, dłonie)
 • skóra wymagającej regeneracji
 • drobne zmarszczki


Efekty zabiegu:

 • długotrwałe nawilżenie skóry
 • przywrócenie skórze elastyczności, napięcia i blasku


Jak wygląda zabieg?
Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym (krem Emla) Preparat podawany jest drogą mezoterapii igłowej w miejsca potrzebujące nawilżenia i ujędrnienia. Po zabiegu mogą pojawić się siniaki, które znikają w ciągu 10-14 dni.
  
biuro@aledniowska.pl
tel: +48 517 056 831
MEDYCYNA ESTETYCZNA WG DR N. MED. AGNIESZKI LEDNIOWSKIEJ
WYPEŁNIACZ ŚLĄSK
dr n. med. Agnieszka Ledniowska
Wróć do spisu treści