Najlepsze tanie dobre polecane doszkalanie z medycyny estetycznej - Medycyna Estetyczna

Przejdź do treści

Najlepsze tanie dobre polecane doszkalanie z medycyny estetycznej

ZABIEGI
SZKOLENIA Z MEDYCYNY ESTETYCZNEJ DLA LEKARZY DENTYSTÓW
 

Zastosowanie nici w tematyce „zabiegi estetyczne”, „zabiegi wolumetryczne”
 
Nici PDO są alternatywą do klasycznego operacyjnego liftingu twarzy. Operacyjny lifting twarzy wymaga klasycznych procedur medycznych jak na każdym oddziale zabiegowym w szpitalu, z tym bezpośrednio związany jest fakt rekonwalescencji pozabiegowej. Zastosowanie nici PDO nie wymaga rekonwalescencji pozabiegowej.
 
 
Blok teoretyczny z medycyny estetycznej
 
blok teoretyczny – obejmuje przedstawienie zagadnień teoretycznych, wyjaśnienie wiedzy w  sposób zrozumiały, zadajemy tyle pytań aby wyczerpać wszystkie niejasności, sporne kwestie.
 
 
Blok praktyczny szkolenia z medycyny estetycznej
 
blok praktyczny – szkolona osoba wykonuje zabiegi na modelach pod nadzorem lekarza prowadzącego. Zasadą jest aby każdy minimum jeden raz wykonał całą procedurę od momentu wejścia pacjenta do gabinetu do momentu opuszczenia kliniki.
 
 
Typowy plan szkolenia z nici PDO część I
 
Zagadnienia szkolenia z nici PDO: czym są nici liftingujące, rys historyczny, zastosowanie nici PDO w zabiegach estetycznych w ogólnym rozumieniu liftingu twarzy, rodzaje nici PDO i haczykowych, miejsca zastosowania zabiegowego na różne okolice twarzy i ciała, wskazania i przeciwwskazania do zastosowania nici PDO i haczyków.
 
 
Typowy plan szkolenia z nici PDO część II
 
Zalety i efekty zabiegu z użyciem nici PDO i haczyków, wpływ działania nici PDO na tkankę skórną, zagadnienia prawne wraz z pisemną zgodą na zabieg, techniki zabiegowe, zastosowanie nici PDO i nici haczykowych, przygotowanie pacjenta do zabiegu, możliwe powikłania mogące wystąpić podczas zabiegów.  
 
 
Blok praktyczny szkolenia z medycyny estetycznej
 
Prowadzi lekarz, dr n. med. - zawiera techniki wprowadzania nici PDO i haczyków. Lekarz prowadzący szkolenie prezentuje na kilku pacjentach techniki wprowadzania nici na okolicę twarzy i inne części ciała. Następnie uczestnicy szkolenia pod nadzorem sami wykonują zabiegi. Zakres: wszystkie okolice zabiegowe twarzy (policzki, bruzdy, linia żuchwy, czoło, okolice oczu, podbródek), szyi, dekoltu.
 
 
Łączenie nici PDO z wypełniaczami podczas jednej sesji zabiegowej
 
Nie zalecamy łączenia nici PDO jednoczasowo z kwasem hialuronowym czy też innym wypełniaczem. Nie ma możliwości aby obiektywnie profesjonalnie ocenić zakres poszczególnych zabiegów wykonując dwie procedury w jednej okolicy topograficznej. Zabiegi można łączyć ale z minimum 3 tygodniowa przerwą pomiędzy nimi.
biuro@aledniowska.pl
tel: +48 517 056 831
MEDYCYNA ESTETYCZNA WG DR N. MED. AGNIESZKI LEDNIOWSKIEJ
WYPEŁNIACZ ŚLĄSK
dr n. med. Agnieszka Ledniowska
Wróć do spisu treści